Zekice İş Fikirleri

zekice iş fikirleri ile para kazanmanın yolları

Zekice İş Fikirleri ile Para Kazanma!

Dijital dünyada yeni iş fikirleri oldukça önemli. Bu fikirler geleneksel para kazanmanın yolları arasında çok daha farklı sonuçlar verebiliyor. Gelişen dünya zeki iş fikirlerinin yayılması ve sisteminin oturması konusunda oldukça yardımcı oluyor. Bununla beraber klasik iş fikirleri ise tozlu raflarda yerini almaya başlıyor. Sizde yeni bir iş girişimi yapmayı düşünüyorsanız bu zekice iş fikirleri için mutlaka bir değerlendirme yapın ve sizin için uygun olanı bulup harekete geçin! Bu iş fikirleri başta size uzak gelse bile şu an dünyada kullanmakta olduğunuz veya kullanmaya yakın olduğunuz teknolojilerin yıllar önce size çok uzak olduğunu unutmayın!

Bu iş fikirleri değerlendirilirse Türkiye’nin en önemli yatırımcılarından biri olabilirsiniz.

Yeni İş Fikirleri

Özel Bisiklet Kaskları Satmak!

Bu fikir yıllar önce belki Türkiye’de asla tutmayacak bir fikir olsa bile son zamanlarda insanların yönelimine bakınca Türkiye’de bisiklet kaskı satmak oldukça zeki bir fikir. Üstelik klasik bisiklet kaskları değil özel yapılmış bisiklet kasklarını Türkiye’ye getirerek ciddi bir atılım yapabilirsiniz!

Bu bisiklet kaskları İndegogo markası tarafındana üretiliyor olup birçok ülkeye seri bir şekilde ticareti yapılıyor. Bu kasklar yüksek teknolojisi ile kaska karşı önyargıları olan kişilerin bile kask kullanmasını sağlıyor. Kask hem gerekli sağlık önlemlerini sağlıyor hem bisiklet sürücüsüne yol hakkında, yolculuk hakkında hız, navigasyon gibi hizmetler veriyor. İş fikirleri arasında oldukça yaratıcı ve kaliteli bir fikir olan özel bisiklet kaskları sizin için güzel bir girişim olabilir! Satış için Türkiye’de doğa ile ilgilenen gruplardan başlamak ise basit fakat işe yarar bir ipucu olacaktır!

Elektriksiz Buzdolabı Satmak!

Evet yanlış duymanıız ‘’elektriksiz buzdolabı’’. Bu teknoloji hakkında hiçbir fikriniz yokken size satmaktan bahsetmek elbette biraz zor. Buna rağmen elektriksiz buzdolabı satışlarının Avrupa’da satış rekorları kırdığını söylemek gerekiyor. Elektriksiz buzdolapları bir buzdolabı kadar iyi soğutmasa bile ciddi bir soğuk tutma hacmini barındırıyor! Para kazanmanın yolları oldukça değerli.

Bu buzdolapları elektriksiz ve herhangi bir şarj ihtiyacı bulunmuyor. İçinde bulundurduğu teknoloji sayesinde içine soğuk olarak yerleştirilen maddelerin ısısını koruyabiliyor.
Makineyi çalıştırmak için içine su koyulması yeterli oluyor.

Bitki Hatırlatıcı

Mobil uygulama geliştirerek para kazanma son zamanların en ciddi gelir noktalarından biri. Bitki hatırlatıcı bunlardan biri. Üstelik bu uygulama için şu an tam bir Türkçe ve kaliteli şekilde çalışan bir veri olmadığını görüyoruz. Siz kendiniz bitki hatırlatıcı mobil uygulaması kodlayabilir veya bu programı sizin için ayrıntılı olarak kodlatabilirsiniz. Google para kazanmanız konusunda oldukça bonkör davranacak. Zekice iş fikirleri arasında mutlaka değerlendirilmesi gerekiyor.

Açık Hava Yorganları

Isı yalıtımına sahip olan bu yorganlar açık hava için tasarlanmış oluyorlar. Çok kullanımlı olan açık hava yorganlarının satışı Türkiye’de yok. Kamp ve piknik seven bir toplum yapısı olduğunu düşündüğümüzde açık hava yorganları ciddi talep görebilir. Üstelik sadece perakande değil toptan satışta yapabileceğiniz bir alan. Para kazanmanın yolları için arayış içerisindeyseniz bu seçeneği mutlaka değerlendirin!

Akıllı Telefon Denge Halkası

Dijital dünya ile beraber akıllı telefonların kameraları oldukça gelişmiş durumda. Hatta iphone 6S kamerası ile çekilmiş bir film bulunuyor. Bu tür filmlerin kurtarıcısı ise akıllı telefon tutucuları. Bunlar elde bir kamera aparatı gibi tutuluyor olup Türkiye’de satışı şu an için bulunmuyor. Zekice iş fikirleri arasında mutlaka değerlendirilmeli.

Diğer Para Kazanmanın Yolları

Para Kazandıran İlginç İş Fikirleri
Evden Satış Yapılabilecek Ürünler
Hafta Sonu Ek İş
Günlük Kazanç Getiren İşler
En Çok Para Kazandıran Meslekler
En Kolay Para Kazanma
Stok Fotoğraf Satmak
Video İzleyerek Para Kazanmak
Makale Yazarak Para Kazanmak
İnternetten Para Kazanmak
Para Kazandıran Uygulamalar
Türkiyede Olmayan İş Fikirleri
Oyun Oyna Para Kazan

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here