Türkiyede Olmayan İş Fikirleri

özel fikirler ile para kazanmanın yolları

Türkiyede Olmayan İş Fikirleri

Dünya üzerinde girişim sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Para kazanma alışkanlıklarının değişmesiyle beraber para kazanmanın yolları da tamamen değişmiş durumda. Bu değişimle beraber gelen fikirlerin ise ne yazık ki hepsini Türkiye’de görmek mümkün değil. Girişimciler yeni fikirler denemek yerine eskiB veya sadece tutmuş fikirleri denemekte ısrarcı olabiliyor. Bununla beraber daha önce denenmemiş iş fikirlerini denemek ise oldukça büyük kazançlar getirebiliyor.

Size Türkiye’de olmayan fakat dünyada uygulanması hızla artan özel iş fikirlerini derledik! Bu iş fikirleri para kazanmanın yolları konusunda ufkunuzu açacak.

 

Poşet Ağzı Kapatıcısı!

Zaman zaman aldığımız cips gibi ürünlerin paketleri oldukça büyük olabiliyor veya o an açtıktan sonra yeterince tüketilmediği için önemli miktarda cips kalabiliyor. Bu tür durumlarda genelde cips poşetini kıvırmaktan başka çare olmuyor. Poşet ağzı kapatıcısı ise bu durumu kökten çözüyor. Ufak bir alet olan poşet ağzı kapatıcısı cips gibi paketlerin açıldıktan sonra paketlerini saniyeler içerisinde kapatabiliyor. Avrupada özellikle yaygın hale gelen bu ürün Çin menşeili üretime sahip.

Sizde poşet ağzı kapatacısı satarak farklı bir girişim deneyebilir veya mağazanızda bulunan ürün sayısını arttırabilirsiniz!

Dövme Makinesi!

Evet Türkiye’de son yıllarda dövme eskisinden çok daha yaygın ve kabul edilir seviyede. Eskiden dövme kabul etmeyen devlet kurumlarının bile bu yasağı kaldırdığı bu dönemde mürekkepli dövme makinesi satmak sizi zengin yapabilir! Dövme makinesi oldukça basit bir makine olup mürekkep teknolojisi ile çalışmaktadır. Sattığınız kişilerin tek yapması gereken makineyi dövme yapmak istediği yerde bir kaç dakika tutmak olacak.

Bu kullanışlı aletin Türkiye’de satışı yok. Siz yapabilirsiniz!

Stres Küpü Fidget!

Bu ürün çok özel bir ürün! Stres küpü, stres taşı gibi birçok ürünün Türkiye’de satıldığını görmüş olabilirsiniz fakat stres küpü fidget Türkiye’de yok! Varsa bile pazarının oluşmadığını söyleyebiliriz. Stres küpü fidget küçük bir küp olup 6 yüzeyinde farklı özellikler barındırıyor. Bir yönü top olarak kullanılırken diğer yönü tuş olabiliyor. Bu stres küpü satışları dünyada rekorlar kırmasına rağmen Türkiye’de yaygın değil.

Türkiyede olmayan İş fikri arıyorsanız para kazanmanın yolları arasında favori bir tercih olabilir!

Elektronik Etiket!

Bu fikir tutar! Elektronik Etiket unutkan Türk insanına çare olabilir. Özellikle Amerika’da ciddi anlamda yaygınlaşan bu girişim oldukça iddialı. Küçük bir etiket paketi satarak ve bu etiket paketlerini takip edecek bir kumanda satıyorsunuz. İnsanlar bu etiketleri taktığı eşyaları kumanda üzerinden rahatça takip edebiliyor ve eşyalarının kaybolmalarına son verebiliyor.

Bu girişim Türkiye’de henüz denenmemiş olsa bile yakın zamanda deneneceğinden eminiz. Sermayesiz iş fikirleri arasında elektronik etiketler oldukça önemli!

Cep Sineması!

Romantik çiftlere ve arkadaş ortamlarına hitap eden cep sineması oldukça sağlam bir girişim. Küçük ve her telefona bağlanma imkanı olan projeksiyon satarak ciddi kazanç elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ürünü tanıtmak! Hatta ürünün yurt dışında kendi kendini tanıttığını söyleyebiliriz. Satışına başladıktan sonra kısa sürede tanınacağından emin olabilirsiniz. Cep sineması aradığınız fikir olabilir!

Araç Ön Camı Göstergesi

Sürücülerin telefonlarından veya navigasyonlarından açtığı ekranları cama yansıtan araç ön camı göstergesi oldukça kaliteli bir teknoloji. Kullanıcıların kaza oranlarını düşürmesine yardımcı olurken aynı zamanda estetik bir görüntü sağlıyor.

Para Kazanmanın Yolları

Türkiye’de olmayan iş fikirleri serimiz devam edecek! Birbirinden farklı 120 iş fikri daha sizinle olacak! Para kazanmanın yolları, internetten para kazanma gibi alternatifler için bizi takip etmeye devam edin!

Diğer Para Kazanmanın Yolları

Para Kazandıran İlginç İş Fikirleri
Evden Satış Yapılabilecek Ürünler
Hafta Sonu Ek İş
Günlük Kazanç Getiren İşler
En Çok Para Kazandıran Meslekler
En Kolay Para Kazanma
Stok Fotoğraf Satmak
Video İzleyerek Para Kazanmak
Makale Yazarak Para Kazanmak
İnternetten Para Kazanmak
Para Kazandıran Uygulamalar
Türkiyede Olmayan İş Fikirleri
Oyun Oyna Para Kazan

1 Yorum

  1. Bu tür iş Fikirleri her zaman kazandırmıştır. Yenilikçi düşünen insanlar sürekli yurtdışı piyasalarını araştırırlar, farklı ülkelerdeki insanlar ne tüketir, ne üretir, ticari hacimleri nelerdir? Ama tabiki de ticarette herşeyin başı sermayedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here