Reklam İzleyerek Para Kazanma

internetten reklam ve anketle para kazanmak sizce mümkün mü?

Reklam İzleyerek Para Kazanma

Günümüzde reklam izleyerek para kazanma yöntemi en çok kullanılan fakat kullanıcıların aynı zamanda en başarısız olduğu alanlardan biridir. Bunun nedeni bu alanda bulunan kötü niyetli sitelerin fazlalığı ve aynı zamanda kullanıcıların bilinçsiz olarak bu işe girişmesi oluyor.
Reklam izleyerek para kazanma doğru uygulandığında oldukça mantıklı bir ek iş olabiliyor. Bununla beraber evde bulunmanız gerekiyor ve evden para kazanma yöntemleri ile ilgili araştırmalar yapıyorsanız bu yöntemi mutlaka deneyin.

Reklam İzleyerek Para Kazanma Mümkün Mü?

Reklam izleyerek gelir elde etmek imkansız değil. Çabuk sıkılan biri değilseniz oldukça işe yarar gelirler elde etmek mümkün. Çabuk sıkılıyor veya daha eğlenceli bir ek iş arıyorsanız sitemizde bulunan diğer içeriklerden faydalanabilirsiniz.

Bununla beraber düzenli yapıldığında (günde 4-5 saat) reklam izleyerek yaklaşık 200TL ile 500 TL arası kazanmak mümkün. Bu parayı kazanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken size verdiğimiz adımları doğru uygulamak.

Reklam İzleyerek Para Nasıl Kazanılıyor?

Reklam izleyerek telefondan para kazanmak veya masaüstünden para kazanmak için reklamları sistemin size verdiği düzen içerisinde izlemeniz gerekir. Bu sistem uygulama tarafından belirlenir ve genelde siz sisteme üye olurken size sorulan sorular üzerine çıkan reklamları izlersiniz. Bu konuda anket doldurarak para kazanma sistemi ile benzer olup ufak farklılıklar içermektedir.

Reklam izlemeniz için tüm gün telefonunuz veya bilgisayarınız yanınızda olmalı aksi taktirde otomatik olarak izleme gibi bir şansınız yok. Sistemin size yönlendirdiği link ve bağlantılardan reklam izlemeniz gerektiği için bilgisayarı veya telefonu açık bırakamazsınız. Bu uygulamalar bazen ise reklamı izletmek yerine size reklam tıklayarak para kazanma gibi çözümler sunabilir. Telefondan para kazanma için bu yöntem yine geçerli olup çıkan reklamlara tıklamanız ve belirli bir süre(sistem belirler) izlemeniz yeterli olacaktır.

Reklam İzleyerek Hangi Sitelerden Para Kazanılır?

Reklam izleyerek para kazanma sitelerinden para kazanmak için ideal olan siteleri sizler için listeledik. Bu liste kullanıcılar tarafından en çok iyi yorumlar alan sitelerden oluşmakta olup bizlere ulaşarak site tavsiyesi verebilir. Bununla beraber yeni siteler içinde sitemizi yer imlerinize ekleyerek güncel olarak takip edebilirsiniz.

Reklam İzle Para Kazan


1.) Neobux.com:

İnternet ortamında bulunan en eski sitelerden biri olup reklam izleyerek para kazanmanın mümkün olduğu sitelerden biri. Sitede referans üyelik sistemi ile sizden üye olanlardan para kazanabilirsiniz.

2.) Gagabux.com
Video izleyerek para kazan sitelerinden biri olan gagabux sitesinde her video için 0,012 dolar kazanabiliyorsunuz. Bu rakam başta az gelse bile devamlı izlenildiğinde siteden günlük 5-7 dolar arası kazanmak mümkün olabiliyor. Bununla beraber sizin hesabınızdan üye olan her kişi için belirli bir miktar para kazanıyorsunuz.

3.) Indboxdollar

15 Yıldır hizmet veren ındboxdollar sitesi reklam izleyerek para kazanmak için en ideal sitelerden biri. Sitede sadece reklam değil kişiye özel anket doldurma gibi işlerde veriliyor. Bu nedenle bu siteden hem anket doldurarak hem video izleyerek para kazanabilirsiniz.

4.) Cashcrate

Reklam izleme platformları arasında en çok üyeye sahip platformlardan biri olan cashcrate oldukça sağlam çalışan bir sisteme sahip. Özellikle üyelerine verdiği bonuslar ve ödemelerde sağladığı kolaylıklar ile en çok üyesi olan anket sitelerinden biri olan cashcrate ile para kazanabilirsin.

Reklam İzleyerek Para Kazanmak için diğer güvenilir siteler: Cashfiesta, bux to

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here