Reklam İzle Para Kazan – Ayrıntılı Rehber İçerir-

oyun oyna para kazan ve reklam izleyerek para kazan

Reklam İzle Para Kazan – Ayrıntılı Rehber İçerir-

İnternetten para kazanma yolları ile pek çok kişi gelir elde ediyor, en basit ve en çabasız para kazanma yolu ise reklam izle para kazan yöntemi oluyor. Şirketler adını ve ürününü duyurmak için bu yolu tercih ederken kişiler de etkili bir para kazanma yolu buluyor.

Reklam izleyerek para kazanma yöntemi ile oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz, bilgi, deneyim ya da eğitim istemeyen bu yöntem teknoloji çağının en büyük kolaylıklarından olarak öne çıkıyor.

Evde para kazanma ihtiyacınız varsa, okul masraflarınızı gidermek için para arıyorsanız ya da ek gelir elde etmek için internetten para kazanmanın yolları arasında evde reklam izleyerek para kazanma yöntemini tercih edebilirsiniz. Düzenli saatlerde çalışmanız gerekmez günlük ya da haftalık olarak reklam izleyebilir, kendi çalışma saatlerinizi oluşturabilirsiniz.

Reklam izleyerek nasıl para kazanılır sorusu ise pek çok kişiyi meraklandırıyor, oldukça kolay adımlarla üyelik açılıyor ve para kazanma serüveni başlıyor. Yazımızda reklam izleyerek para kazanma adımlarından bahsedeceğiz ardından ise en güvenilir reklam izleyerek para kazanma sitelerini aktaracağız.

 

Reklam İzleyerek Para Kazanma Adımları

Birinci Adım: Üyelik Oluşturmak

Tüm siteler için adımlar aynı şekilde uygulanıyor, ad – soyad, iletişim ve adres bilgilerinizi kaydeddikten sonra kazanacağınız paraların yatacağı hesap numarası paylaşılıyor ve aktivasyon kodu e-mail hesabına gönderiliyor.

Aktivasyon işlemini tamamladıktan sonra reklam izle para kazan adımının ilk basamağı tamamlanıyor.

İkinci Adım: Reklamları Seçmek

Şirketler her gün yüzlerce farklı ürün için reklam yayınlıyor, bu sayede kısa sürede geniş çaplı bir müşteri kitlesine ulaşabiliyor ve ürün satışı hızlanıyor. Kozmetik, emlak, araba, gıda aklınıza gelebilecek her sektör için reklamlar bulunuyor.

İki kolay adımdan sonra reklam izleyerek para kazanma işlemleri tamamlanıyor ve kişilerin vakit ayırma süresine bağlı olarak para kazanma miktarı da değişiyor. İnternetten para kazanma yolları arasında reklam izleyerek aylık kazanç elde edebilen pek çok kişi bulunuyor bazı kişiler ise sadece tek bir masrafını buradan karşılamak ve ek gelir kazanmak için bu yöntemi tercih ediyor.

Reklam İzleyerek Para Kazanma Hakkında Bilgiler

Dijital pazarlama sektörü ülkemizde pek fazla bilinmiyor dolayısıyla pek çok kişinin aklında reklam izleyerek para kazanma güvenilir mi sorusu beliriyor ancak bu yöntemler şirketlerin belirlediği reklam politikalarını daha fazla kişiye daha kısa sürede ulaştırmak için uygulanıyor ve dolandırıcılık gibi kötü sonuçlar yer almıyor. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta reklam izleyerek para kazandıran siteler tercihi oluyor güvenilir ve bilinir siteler tercih edildiğinde paranızı alamama gibi bir durum söz konusu olmuyor.

Reklam izleyerek para kazanma siteleri puan sistemi yürütüyor bu sistemde her 100 puan belirli bir para karşılığına dönüyor, reklamlar ise farklı fiyatlarda yayınlanıyor dolayısıyla en fazla kazandıran reklamları izlemek kısa sürede avantaj sağlıyor.

Reklamlar genellikle otuz – kırk beş saniye arasında değişim gösteriyor, belirli bir puan kazanana kadar para dönüşümü gerçekleşmiyor ancak kısa sürede puan kazanıldığı için birkaç gün içinde para kazanılabiliyor.

 

Reklam İzleyerek Para Kazandıran Siteler

Evde reklam izleyerek para kazanma yöntemlerini seçerken dikkatli olmak gerekiyor, sizin için en güvenilir ve en fazla olumlu yorumlara sahip olan siteleri araştırdık ancak her zaman dikkatli olmakta yarar var. Siz de araştırmalarınızı yapabilir ve en güvendiğiniz internetten reklam izleyerek para kazanma sitelerini seçebilirsiniz.

Gagabux.com

Reklam izle para kazan yöntemi ile çalışan Gagabux, her reklam için dolar üzerinden ödeme yapıyor ve kullanıcı yorumları incelendiğinde tüm ödemelerin eksiksiz ve tam zamanında yapılması hakkında olumlu dönüşler bulunuyor. Kullanıcılar kazanacağı miktarı arttırmak için dilerlerse referans sistemi ile de arkadaşlarını davet edebiliyor, her onaylanan davet sonrasında yeniden dolar üzerinden para kazanılıyor.

İnternetten para kazanma yolları arıyorsanız Gagabux’u deneyebilir ve arkadaşlarınızı davet ederek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bux To

Gagabux ile aynı sistemle çalışan Bux To sitesi de olumlu yorumları ile öne çıkıyor. Gagabux’a göre daha az miktarda para kazandırıyor ancak günde yüzlerce reklam yayınlanıyor bu sayede daha çok vakit ayırarak yüksek miktarlarda internetten para kazanmak mümkün oluyor.

Bux To da referans sistemine önem veriyor, davet edilen ve üye olan her kişi için ayrı ödeme yapıyor bu sayede siz daha fazla para kazanırken Bux To da daha fazla kişiye ulaşma şansı yakalıyor. Reklam izle para kazan sisteminin en önemli siteleri arasında bulunuyor ve çok fazla kişi tarafından tercih ediliyor.

Superpay

Reklam izleyerek para kazanma siteleri arasında anket özelliği ile öne çıkıyor. 2003 yılından beri bu sitemi yürüten Superpay 500’den fazla teklif sunuyor ve bu teklifleri kişisel özelliklerinize göre değerlendirebiliyorsunuz bu sayede izleyeceğiniz reklamlar, kazanacağınız miktar gibi hesaplamalar sistemde yer alıyor.

Anket veya reklamlarla para kazanabiliyorsunuz ve 1 dolar kazandığınızda hesabınızda bulunan parayı anında çekebiliyorsunuz.

ProBux

ProBux’a referans ile üye olduğunuzda daha fazla para kazanıyorsunuz ancak diğer türlü üye olmak da mümkün. ProBux her üye için günlük reklam izleme limiti belirliyor bu yüzden kazanabileceğiniz para da kısıtlı oluyor ancak ödemeleri zamanında yaptığı ve gün içinde 30’a yakın reklam izleme fırsatı sunduğu için tercih ediliyor.

Evde reklam izleyerek para kazanma yöntemleri ile özellikle yurt dışında tüm masrafını bu yöntemle karşılayan insanlar bulunuyor ancak ülkemizde tam olarak uygulanmıyor.

Clixense

ProBux gibi reklam izleme limiti bulunmayan Clixense 2007 yılından beri pek çok insana para kazandırmaya devam ediyor. Reklam izle para kazan yöntemi ise izlenen reklamların sürelerine göre belirleniyor, izlediğiniz reklam ne kadar uzun olursa para kazanma miktarınız da aynı oranda artıyor.

Clixense reklam izleyerek para kazanma yöntemi dışında anket doldurarak para kazanma ve oyun oynarak para kazanma seçenekleri de sunuyor, size her gün görevler veriliyor ve bu görevleri yaptığınızda para kazanabiliyorsunuz. Bugüne kadar toplamda 40 milyondan fazla ödeme yapan Clixense ortalama 7 gün içinde ödemeleri gerçekleştiriyor.

FuseBox

2012 yılından itibaren hizmet veren FuseBox internetten reklam izleme limiti belirleyen siteler arasındadır. Günde en az 7 en fazla 10 kez reklam izlemeniz gerekir bu sayede kullanıcıların düzenli olarak reklam izlemesi amaçlanmıştır.

Reklam izle para kazan sistemi haricinde sizin adınızı vererek üye olan her 50 kişi için ödeme alabilirsiniz, ödemeler dolar üzerinden yapılır ve 4 dolar kazandığınızda hesapta bulunan parayı çekebilirsiniz.

Indoxdollar

Indoxdollar internetten para kazanma yolları yöntemlerini daha farklı uyguluyor bu sayede ücretli aramalar, ücretli e – postalar, ücretli araştırmalar ve ürün denemesi gibi seçenekler de sunuluyor.

Siteye her gün giriş yaparak ve size verilen görevleri tamamlayarak kısa sürede üyeliğinizi yükseltebilir ve aynı işleri yaparak daha fazla para kazanabilirsiniz.

Cashcrate

Milyonlarca üyesi bulunan Cashcrate reklam izle para kazan sisteminin önemli öncüleri arasında yer alıyor. İnternetten reklam izleme dışında kullanıcılar en fazla evde anket doldurarak para kazanma yöntemini tercih ediyor çünkü diğer sitelere göre daha fazla ücret ödemesi yapıyor.

Cashfiesta

Reklam izle para kazan yöntemlerinden daha farklı çalışan Cashfiesta bir eklenti olarak indiriliyor, siz internette gezinirken reklamlar çıkıyor ve izlemeniz isteniyor. Bir yandan internette dolaşıp bir yandan da para kazanmak istiyorsanız bu yöntemi tercih edebilirsiniz.

Reklam İzle Para Kazan Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Reklam izle para kazan hakkında pek çok insan reklamları diğer sekmede açacağını düşünür ve işlerini yapma hayali kurar ancak bu sistem de sekmelerin kapatılması ya da yan sekme açılması gibi işlemleri engellemektedir. Siz yan sekmede işlerinizi yaparken reklamlar durur ve para kazanacağınızı düşünürken vakit kaybedebilirsiniz.

Bununla birlikte bazı para kazandıran reklam siteleri bilgisayar başında olup olmadığınızı öğrenmek için aniden bir pop-up açıyor ve reklamlar hakkında soru soruyor, üst üste doğru cevap veremediğiniz takdirde sınırsız uzaklaştırma alabiliyorsunuz ve içinde biriken para da çekilemiyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 Yorum

  1. […] Dizi izleyerek para kazanma çok sayıda talep gören bir para kazanma yöntemi olduğundan dolayı bu para kazanma yöntemine benzeyen diğer yöntemlerden de bahsetmek yararlı olabilir. Özellikle reklam izleyerek para kazanma, dizi izleyerek para kazanma kadar ilgi çeken evden kolay para kazanma yöntemlerinden bir tanesidir. Peki, reklem izleyerek nasıl para kazanılır? […]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here