Para Kazanmanın Yolları 4 Özel Yöntem!

para kazanmanın yolları

Para Kazanmanın Yolları 4 Özel Yöntem

Son dönemlerde para kazanmanın yolları son derece aranan yollar olmuştur. Özellikle internet ve diğer teknolojilerin hayatımıza hızlı bir şekilde girmesiyle internetten para kazanma yolları da çok kişi tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Aynı zamanda, internet mecrası dışında kullanılan alternatif para kazanma yöntemleri de bulunmaktadır. Bu yöntemlerin tamamı oldukça geniş bir kitleye ihtiyacı kadar para kazandırabilecek potansiyele sahiptir. Bugün bu yazımızda hiçbir yerden duymadığınız yepyeni para kazanma yollarından bahsedeceğiz! Bu para kazanma yöntemlerini öğrenmek ve yaşamınıza ek bir gelir sağlamak için para kazanmanın yolları 4 özel yöntemi adlı yazımızı okumaya devam edin!

Bu yazımızda sizler için az duyulmuş ya da daha önce hiç duyulmamış iş fikirleri paylaşarak dilediğiniz miktarı kazanmanızı sağlamaya çalışacağız. Dilerseniz şimdi bu iş fikirlerinden bahsetmeye başlayalım.

  1. Gizli Müşteri Olarak Para Kazanmak: Gizli müşteri olarak para kazanmak hem oldukça basit bir yöntemdir, hem sizi çok fazla yormaz hem de büyük araştırma şirketleri gibi saygın kuruluşlar ile çalışacağınız için alacağınız para konusunda ya da çalışma koşullarınız konusunda hiç endişe etmeden çalışma sürecinizi devam ettirirsiniz. Gizli müşteri olarak para kazanmak için yapmanız gereken şey öncelikle çok sayıda araştırma şirketine başvurmaktır. Araştırma şirketleri, markaların talep ettikleri istatistikleri çıkarmak adına her gün birçok saha araştırmasında bulunurlar. Bu araştırma şirketleri kimi zaman akademik veriler elde etmek amacıyla da bazı saha araştırmaları yapabilmektedir. Bu şirketlerin araştırmalarına dahil olup belli bir ücret karşılığında araştırma içerisinde ortamı gözlemleyip kilit raporları araştırma şirketine sunacak olan gözlemci olmak, size çok büyük miktarda paralar kazandırabilir! Eğer gözlem yeteneğiniz iyiyse ve gözlem yeteneğinizi anlatabilme yetisine sahipseniz, işinizi oldukça iyi yapacaksınızdır. İşinizi iyi yaptığınızın haberi ise bir kere çalışmaya başladıktan sonra birçok noktada duyulur. Dolayısıyla zamanla sizin iş aramanıza gerek kalmadan sizlere iş teklifi gelmeye başlar. Gizli müşteri olarak para kazanmak için sektörde işini iyi yapan bir olmak çok önemlidir. Gerek gizli bir müşteri olarak çok dikkat çeken tavırlar sergilememe, gerek fiziksel görüntü olarak fazla dikkat çekmeme, gerek ise rapor ile gözlemi işe yarar ve verimli şekilde gerçekleştirebilme adına gizli müşteri olarak para kazanabilmek için mutlaka belli başlı özelliklere sahip olmanız gerekir.
  2. Sperm ve Yumurta Satarak Para Kazanma: Başta kulağınıza oldukça garip bir fikir gibi gelse de, aslında sperm ya da yumurta satarak para kazanma, özellikle yurt dışında suni döllenme laboratuvarları ve sperm ve yumurta bankalarında oldukça iş gören ve yüksek meblalar kazanmanızı sağlayabilen bir para kazanma yöntemi olarak karşımıza çıkıyor. Para kazanmanın yolları arasında belki de en garip yollardan biri olan sperm ve yumurta satarak para kazanma, etrafınızda ayıp ya da günah olarak görülse de aslında sperm ya da yumurta hasarı ve eksikliği dolayısıyla çocuk sahibi olamayan kişilere para karşılığında kendi sağlıklı geniniz ile yardımcı olmanız anlamına geliyor. Özellikle yurt dışında, Amerika, Hollanda gibi ülkelerde ciddi oranda sperm ve yumurta alımı yapılmaktadır. Bu alımın yapılabilmesi için sperm ya da yumurtanızın çok sağlıklı ve üretken olması gerekmektedir. Aksi takdirde bir işe yaramayacağından dolayı sperm ya da yumurtanız satın alınmaz. Sperm ya da yumurtanızın satın alınabilmesi için en doğurgan yaşlarınız olan 20 ile 30 yaşları arasında olmanız gerekmektedir. Ayrıca boy ve kilo oranınızın ortalamanın çok üstünde ya da çok altında olması istenmez. Bu koşullar altında satın alınan ‘’kaliteli’’ bir sperm ya da yumurta farklı ücretlere tabi tutulur. Yumurta bağışı daha çok para kazandırır. Yumurtasını bağışlayan bir kadının tek bir yumurtadan dolayı kazanacağı miktar 5000 ile 8000 Dolar arasında değişkenlik gösterir. Spermden dolayı kazanılacak miktar ise 50 ile 100 Dolar arasında değişebilmektedir.
  3. Saçınızı Satarak Para Kazanma: Son dönemlerde kozmetil ve kişisel bakım sektörünün oldukaç yükselişe geçmesi ve reklam ve PR reklam çalışmaları ile hem geleneksel medyayı hem de sosyal medyayı etkisi altına almasıyla dış görünüş konusundaki yenilikler ve yöntemler hızla artış gösterdi. Takma saç, peruk ya da çıtçıt gibi uygulamalarda kullanımı sıklaşan uygulamalardan sadece birkaçı. Bu uygulamaların ise kuşkusuz en pahalı ve en kaliteli olanı gerçek saç kullanılarak yapılan peruklar ve çıtçıtlar. Sizin de saçlarınız sağlıklı ve gür ise, saçlarınızı kestirmeyi de düşünüyorsanız, kendi kendinize yapacağınız bir yeniliği paraya dönüştürmeye ne dersiniz? Artık yeterince gür ve sağlıklı sağlar gerçekten çok yüksek meblalar karşılığında satın alınıyorlar. Belli bir miktar ile satın alınan saçlarınız ise yaklaşık 3 4 kat fiyatlara peruk olarak satılıyor. Bu açıdan bakıldığında kozmetik ve kişisel bakım sektöründe belki de en çok para kazanmanızı sağlayacak şeyin saçınızı satmak olduğunu söylemek mümkün! Ayrıca saç satmak herhangi bir efor gerektirmediğinden evden para kazanma yöntemleri arasına da girmektedir! Siz de saçlarınızı satarak para kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken şey etrafınızdaki güzellik merkezleri, peruk üretim merkezleri ve kuaförlere bu konu hakkında sorular sorarak onların yönlendirmeleri ile sizin saçınıza iyi bir fiyat biçecek bir yere gitmek ve orası ile ayrıntılı bir görüşme gerçekleştirdikten sonra fiyat konusunda da anlaşarak saçınızı kestirip satmak.
  4. İlaç Deneği Olarak Para Kazanma: Son dönemlerde en çok konuşulan ve çok kişi tarafından denenen işlerden bir tanesi de ilaç deneyi olarak para kazanmadır. İlaç deneylerinin insan üzerinde denenmesi gereken evreleri için yeterince denek bulunamamaktadır. Bundan dolayı da ilaç deneği olarak evden para kazanma, insanları teşvik etmek amacı ile oldukça yüksek ücretler kazandırmaktadır. İlaç deneği olarak para kazanma işinde size denetilen ilaçlar genel olarak mide bulantısı ve kısa süreli halsizlikler dışında çok yüksek yan etkiler içeren ürünler olmamaktadır. Nitekim bu ürünler genelde kozmetik sektörü ürünleri bile olabilmektedir. Bir el kremini ya da bir yüz kremini 24 saat boyunca denediğiniz için anında cebinize 2000 TL girebileceğini düşünebiliyor musunuz? İşte ilaç deneği olarak para kazanma bu kadar basit! Kimi zaman ilaç deneği olarak para kazanmada duş jelleri, şampuanlar gibi maddeler de kullanılmaktadır. Ülkemizde daha ağır ve ciddi ilaçlar zaten üretilmediğinden, ithal edildiğinden dolayı ithalat yapan firmalarda ilaç deneği olarak çalışmadığınız sürece karşınıza çıkarabilecek en garip ürünler makyaj ürünleri olabilir. Dolayısıyla gönül rahatlığı ile siz de ilaç deneği olarak para kazanabilirsiniz. İlaç deneği olarak evden para para kazanmak için öncelikle insan denek arayan firmalara başvurmanız gerekmektedir. Genel olarak bu tür firmalar başvurularınıza mutlaka döner. Size dönüş yaptıktan sonra firma yetkilileri ile görüşebilir ve deneyeceğiniz ürünlerin kapsamı ile ilgili detaylı bir belge teslim alıp okuduktan sonra karşılıklı sözleşmeyi gerçekleştirebilirsiniz. İlaç deneği olarak para kazanma oldukça avantajlı bir yoldur. Bunun sebebi neredeyse hiçbir şey yapmadan, sadece ilacı aldığınız ay birkaç kere kontrole giderek ilacın etkilerini sunmuş ve insanların bir ayda kazandıkları parayı kazanmış olursunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here