Para Kazandıran Uygulamalar

Para Kazandıran Uygulamalar

Telefonlar günlük hayatın en büyük parçalarından biri haline geldiler. Sizde telefonu tüm gün yanınızda taşıyan ve kullanan biriyseniz ve telefondan para kazanmak gibi bir fikriniz varsa bu yazı içinde tüm istediklerinize ulaşacaksınız!

Telefondan para kazanmak, internetten para kazanma yöntemleri arasında zaman zaman en kolay yöntemlerden biri olabiliyor. Büyük kazançlar elde etmek elbette zor olsa bile ek iş fikirleri arıyorsanız mutlaka telefon ile para kazanmak hakkında listelediğimiz uygulamaları deneyin. Bu uygulamalar piyasada en güvenli uygulamalar olup eklemek istediğiniz uygulamaları bize mail yolu ile ulaştırabilirsiniz.

Online Para Kazanma


1.) Ebates
Bu uygulama olarak direk nakit kazanmak mümkün değil fakat alışveriş yapmayı seven biriyseniz telefondan geçireceğiniz vakitleri alışveriş için para kazanarak geçirebilirsiniz. Online para kazanma fırsatlarından en zevklisinden biri olan ebatesi telefona indirmeniz gerekiyor. Telefona indirdikten sonra size verilen görevleri yapın ve alışveriş çekleri kazanmaya başlayın. Bu çekleri ebates’in sistem üzerinden sunduğu tüm sitelerde gönlünüzce harcayabilirsiniz.

2.) IBOTTA
IBOTTA mobil uygulamalar ile para kazanma yöntemleri arasında bulunan ve oldukça ilginç bir işleyiş sistemi bulunan bir uygulama. Bu uygulamada indirdirdikten sonra size bazı yerler veriliyor. Bu yerlerin fotoğrafını gidip çerek IBOTTA sistemine yüklemeniz gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra IBOTTA ister size nakit ister alışveriş çeki olarak para veriyor.

3.) SWAGBUCKS
Swagbuck bu zamana kadar toplam 370 milyon dolar ödeme yaparak piyasada büyük bir güven kazanmış firma. Uygulamayı indirip video izleyerek para kazanma veya web sitelere girerek para kazanma gibi eylemleri sorunsuz yerine getirebilirsiniz. Burada kazandığınız paraları ise: Starbucks, Paypal, Amazon, Walmart gibi yerlerin alışveriş çeklerine çevirmeniz mümkün. Üstelik bu çekler online olarak tanındığı için hızlıca kullanabilirsiniz.

4.) PACT
Dünyanın en ilginç uygulamaları arasında pact kendisine kesinlikle yer bulur. Uygulamadan para kazanmak için yapmanız gereken şey spor ve yemek yapmak! Size verilen spor salonuna kayıt olduktan sonra orada uygulamanın size vereceği programla spor yapmanız ve size verilen yemek tariflerini yapıp sisteme fotoğraf olarak yüklemeniz para kazanmanıza yetecek. Eğlenceli bir para kazanma şekli olan PACT aynı zamanda yeni dijital dünyanın uygulamalarından biri.

5.) SWEATCOİN
Eve, işe her yere giderken bir noktada yürümek durumunda kalıyoruz. Bazıları arabamsız olmaz! Dese bile bir noktadan sonra yürümekle tabii oluyor. İşte yürürken açık bırakmanız gereken program SWEATCOİN! Bu programla yürüyerek para kazanmak mümkün. Tek yapmanız gereken yürümek, evet. Sistem siz 1000 adım attıkça size 1 Sweatcoin veriyor. Bu coinleri amazon, nike gibi mağazalarda harcamak mümkün.

6.) GOOGLE Anketleri!
Google anketleri ile anket ile para kazanmak mümkün. Aynı zamanda anketle diğer para kazanma yöntemleri için şu yazımıza girebilirsiniz.
Google anketleri Google Opinion Reward uygulamasından 3-4 günde bir geliyor. Her anket 1 dolar gibi para kazandırıyor. 1 ayda yaklaşık 5-7 dolar arası kazanmak mümkün.

7.) Whaff Rewards
Oyun oynayarak para kazanma uygulamalarından biri Whaff Rewards. Bu uygulamayı indirdikten sonra size verilen oyunları oynamanız ve o oyunlarda istenilen seviyeye gelmeniz durumunda Whaff Rewards size 1 dolar veriyor. Birçok oyun için bunu sürekli olarak yapan uygulama online para kazanma için oldukça kaliteli bir site.

Oyun Oyna Para Kazan
Online Para Kazanma
Para Kazanmanın Yolları
İnternetten Para Kazanmanın Kesin Yolları
E ticaret Açarak Para Kazanma
Zekice İş Fikirleri
Anketle Para Kazanma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here