Para Kazandıran Siteler

para kazandıran siteler ile para kazanmanın yolları

Para Kazandıran Siteler

Türkiyede ve dünyada para kazandırmak amacıyla hizmet veren birçok site bulunuyor. Elbette bu sitelerin para kazandırırken izlediği yol kendilerininde para kazanması oluyor. Bu nedenle seçeceğimiz sitenin para kazandıran siteler arasında güvenilir ve kaliteli olduğundan emin olmalıyız.  Bu sitelerin devamlılığı sizin içerde paranızın kalmamsı için oldukça önemli. Para kazandıran sitelerde birçok farklı şekilde para kazanmak mümkün. Kimisinde bir iş yaparken örn: makale yazarak para kazanma veya video izleyerek para kazanma. Kimisinde sadece tıklama yolu ile para kazanılabilir. Siteler bu yöntemleri kendileri gelir elde ettikleri için size sunar. Bu elde ettikleri gelirden ise bir kısmını size vererek ağlarını büyütmeye çalışırlar.

Sizler için para kazandıran siteler arasında en güvenilir siteleri ve para kazanmanın yolları hakkında güzel bir liste hazırladık.

Para Kazanma Siteleri

Google Adsense

Adsense google’e bağlı bir reklam sitesi. Buradan gelir elde etmek için blog ya da youtube kanalı açmanız gerekiyor. İnternette gördüğünüz birçok fenomen için adsense önemli bir gelir kapısı. Blog açarak para kazanma yazımızdan da bilg alabilirsiniz.

Bionluk

Bionluk sitesinde yeteneklerinizle para kazanmak mümkün. Tasarım yaparak, yazı yazarak ya da sosyal medya yöneticiliği yaparak para kazanma imkanı sunuyor. Siteye üye olarak iş verenlerin size iş teklif etmesini bekliyorsunuz. İyi bir gelir yöntemi olsa bile komisyon oranları fazla olabiliyor.

Surveyspot

Ödeme konusunda sorunsuz olan bu sitede birçok farklı iş yapabiliyorsunuz. Video izlemek, reklam yorumlamak, anket doldurmak gibi seçenekler sunan Surveyspot sitesi oldukça eski ve bilindik bir site. Bu nedenle ek iş fikirleri arayışındaysanız mutlaka siteyi inceleyin.

İpsos TR

İpsos TR sitesi anket doldurarak para kazanma fırsatı sunuyor. Sizde bu siteye üye olarak Türkçe anketleri doldurabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Global Test Market TR

Türkçe olan bir diğer anket sitesi global test. Birçok farklı alanda anket doldurma imkanı sunan Global test, güvenilir ödeme imkanı sunan siteler arasında.

Neobux Sitesi

Bu sitede 3 farklı şekilde para kazanabiliyorsunuz. Anket doldurarak, 2-3 dakikalık oyunlar oynayarak, video izleyerek. Tık başı kazanç siteleri arasında olan neobux, para kazandıran siteler arasında en stabil site diyebiliriz. Site ingilizce olsa bile ortalama altı ingilizce bilen kişiler bile para kazanabilir. Site ödemeleri dolarak olarak yapıyor ve minimum ödeme miktarı 2 dolar. Ödeme kanalları ise payza ve skiller. Sitenin dikkat ettiği en önemli konu aynı anda 1 iş üzerinden para kazanmaya izin verilmesi oluyor. Birden fazla sekme açmak yerine sırayla tek sekme açmak gerekiyor.

GTB Planet

Neobux benzeri siteler arasında olan GTB Planer, tıklama başına kazanç kazandıran bir site. Site üzerinde size verilen görevleri yaparak para kazanıyorsunuz. Bu görevler bir uygulama indirmek veya anket doldurmak, oyun oynamak gibi farklı görevler olabiliyor.

Site ödemeleri dolar olarak yapıyor ve minimum ödeme miktarı 1 dolar. Sitenin kazanç sağlayan anket siteleri arasında olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bitverts

Yeni bir sisem olan bitverts yukarda olan tıklama başına kazanç kazandıran siteler ile aynı olsa bile daha farklı bir statü de yer alıyor. Para kazandıran siteler arasında yenilikçi bir yaklaşım sergileyen Bitverts, kolay bir ara yüze sahip. Kullanıcılarına kripto para ile ödeme yapıyor.

R10

R10 Bir webmaster forumu olup Türkiye’de site sahiplerinin en çok bulunduğu ortamlardan biri. Burada birçok iş imkanı bulunuyor. İş verenler bölümünden veya ilgili olduğunuz herhangi bir alandan iş bulabilirsiniz.

Wmaraci

Wmaraci bir başka webmaster forumu. Burada yine iş verenler kategorisinden veya ilgili olduğunuz alandan direk olarak iş bulabilirsiniz.

Para Kazandıran Siteler Güvenli Mi?

Türkiye’de son yıllarda yaşanan ekonomik daralma insanları internet üzerinden para kazanmaya daha fazla itebiliyor. Para kazanmanın yolları arasında ise en tutulan yöntemlerden biri para kazandıran siteler oluyor. Kullanıcılar kimi zaman buldukları sitelere büyük emek gösteriyor ve siteler ödeme dahi alınmadan kapanabiliyor. Bu yüzden para kazandıran siteler arasında seçim yaparken sitenin güvenilir olması konusunda özel bir dikkat göstermek gerekiyor. Bir sitenin güvenilir olup olmadığını anlamak için 4 yöntem bulunuyor!

Bize Sorun!

Bize yorum olarak bir siteyi sorabilirsiniz sizin için gerekli araştırmayı yaparız.

İnternette Yorumlara Bakın!

Yeni veya eski tüm platformlar hakkında internette birçok yorum bulunuyor. Sitenin son güncel halini bulmak için başka platformlarda adına yapılan yorumlara bakın.

Siteyi İnceleyin!

Size para kazandıran siteler konusunda imkan sunan bir platformun verdiği bilgileri mutlaka inceleyin. Gözardı etmeyin. Yeterince şeffaf değilse sitede işlem yapmayın.

Para Yatırmayın!

Size belirli bir miktar karşılığı para kazandırabileceğini söyleyen sitelere asla şans vermeyin!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here