Para Kazandıran Oyunlar

Para Kazandıran Oyunlar

İnternetin günümüzde en popüler olan konularından biri gerçek para kazandıran oyunlar oluyor. İnsanlar oyun oynayarak eğlenceli vakti geçirirken bir yandan internetten para kazanma konusunda oldukça hevesli davranabiliyor. Bununla beraber firmalar ise oyuncuların bu arayışına uygun birçok fırsat sunuyor. Sizde bu oyunlara yönelirseniz para kazandıran oyunlar sayesinde para kazanabilirsiniz.

Bununla beraber elbette para kazandıran oyunlarda direk olarak para kazanmak mümkün olmuyor. Bunun için bazen oyuna ciddi bir vakit harcanması gerekebiliyor fakat vaktini oyunlarla geçirmeyi seven biri için bu oldukça hızlı geçen bir zaman olabiliyor. Ek olarak online para kazanma konusunda araştırma yapanların da ilgilendiği konulardan biri olan bu konu hakkında size 5 oyun listeledik. Bu oyunları oynayarak sizde para kazanabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

Oyun Oynayarak Para Kazanma Mümkün Mü?

İnternet üzerinden oyun oynayarak para kazanma bundan birkaç sene önce herkese gülünç gelse bile günümüzde mümkün. Normalde sadece oyun üzerine satılan hesaplar para kazandırırken şuan kullanıcılara oyunun içerisinde olmak bile ciddi gelir getirebiliyor. Üstelik aşşağıda verdiğimiz listede göreceğiniz üzere oyun oynayarak milyoner olan birileri bile var! Elbette siz oyun oynayarak milyoner olmasanız bile gayet keyifli bir kazanç elde edebilirsiniz.

Para Kazandıran Oyunlar Hangisi ?


1.) Team Fortress & Dota 2

Dota ve Team Fortress oyununda kostüm hazırlayarak para kazanabilirsiniz! Üstelik yapmanız gereken tek şey oyun içinde yaratılan kostümleri diğer kullanıcılara sunmak. Bu yolla birçok kullanıcıya satışlar yapabilir ve yapılan satışlardan ciddi komisyonlar alabilirsiniz. Bu yöntem skin satmak ile oldukça benzese bile oyuncuların oyun içerisinde skin satmasına izin veren sayılı 2 oyun Team Fortess ve Dota 2.

2.) Second Life
MMORPG Oyunlarından biri olan Second Life oldukça eski bir oyun. Bu oyunda para kazanmak mümkün. Üstelik yukarıda oyun oynayarak milyoner olan kişiler! Var dediğimiz kişilerde burada. Second Life ile oyunda gerçek para kazanma oldukça keyifli. Tek yapmanız gereken oyuna üye olduktan sonra oyun içinde müzik kariyeri, ticaret gibi sosyal hayatın birebir entegre olduğu birçok özellikten birini seçmek ve para kazanmaya başlamak. Kazandığınız paralar gerçek paraya dönüştürülebiliyor. Üstelik kamp yaparak, mağaza önünde dilenerek birçok farklı etkinlikle online para kazanmak mümkün.

3.) Exodus 300

Dünyanın sonunun geldiği bu oyunda uzayda yaşama devam ediyorsunuz. Bu yaşam sırasında patlattığınız gezegenler, volkanları patlatmak veya diğer oyuncularla savaşmak ise size gerçek para kazandırıyor. Para kazanmak için oyun üzerinde mars doları kazanmanız gerekiyor. 5000 mars doları gerçek hayatta 20 dolar gibi bir rakama tekabül ediyor.

Dikkat!

Para kazandıran oyunlar keyifli vakit geçirmek için tercih edilmesi gereken bir yöntem olmalıdır. Aksi taktirde bu tür oyunlarla elde ettiğiniz kazançlar size yeterli gelmeyeceği için oyuna ayırdığınız vakit artabilir. Bu durum size zarar verebilir.

Bu yazılarımızda sizlere para kazanmanın yolları konusunda yardımcı olacaktır.

Oyun Oyna Para Kazan
Online Para Kazanma
Para Kazanmanın Yolları
İnternetten Para Kazanmanın Kesin Yolları
E ticaret Açarak Para Kazanma
Zekice İş Fikirleri
Anketle Para Kazanma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here