Oyun Oyna Para Kazan

oyun oyna para kazan. oyun oynayarak para kazanmanın yolları.

Oyun Oyna Para Kazan!

Web dünyası geliştikçe para kazanma yöntemleri de çeşitlendi ve çok sayıda kolay para kazanma yolları gelişti. Eğer sizde oturduğunuz yerden para kazanmak ya da para kazanırken eğlenmek istiyorsanız, size bugünkü yazımızda sizin için çok verimli olacak bir para kazanma yönteminden bahsedeceğiz! Oyun oynayarak para kazanma, gelişmiş online para kazanma yoludur. Web üzerinden çevrimiçi olarak oynadığınız bazı oyunlar size gerçek para kazandırabilir. Web üzerinden uygulama geliştiricilerinin sunduğu bazı aplikasyonlarda bu mümkündür. Sizlere bugünkü yazımızda oyun oynayarak nasıl para kazanılır sorusunun yanıtını vereceğiz. Daha sonra para kazandıran oyunlar nelerdir, sizlere bunları sıralayacağız ve kısa sürede kolay yoldan para kazanmanın yolları hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Dilerseniz başlayalım.

Oyun Oynayarak Para Kazanma Hakkında Bilgi

Para kazandıran pek çok oyun bulunmaktadır. Neredeyse her oyunu oynayarak para kazanmak mümkün olsa da size bu yazıda en çok para kazandıran oyunlar hakkında bilgi vereceğiz. Çünkü biliyoruz ki webten kazanılan paralar milyarlara ulaşabiliyor. Oyun oyna para kazan hem oyundaki seviyeniz yükseldikçe sağlayabileceğiniz, hem de yüksek seviyelere getirdiğiniz oyuncu profilinizi satarak elde edebileceğiniz bir şeydir. Özellikle birkaç ünlü oyunda oyun satma çok sayıda kişi tarafından yapılmaktadır. Eğer ünlü ve zor oyunları iyi bir şekilde oynayıp seviyenizi yükseltirseniz bunu rahatlıkla yapabilirsiniz.

Oyun oynayarak para kazanmaya başlayabilmeniz için steampowered.com sitesi üzerinden Steam programını indirmeniz gerekiyor. Ancak bu programı indirerek para kazanacağınız oyunları bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Şimdi dilerseniz sürecin nasıl işlediğinden ve online para kazanma yolları arasında en keyiflisi olan oyun oynayarak para kazanmanın nasıl gerçekleştirileceğinden beraber bahsedelim.

Peki, para kazandıran oyunlar hangileridir? Oyun oynayarak para kazanmak için ne yapmak gerekir? Online para kazanma nasıl yapılır? Dilerseniz bu soruların yanıtlarını şimdi beraber inceleyelim.

1-    COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE

COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE, dünya çapında en ünlü olan ve en çok kişi tarafından oynanan oyunlardan bir tanesidir. Öncelikle söylenmesi gereken şey şu: Bu oyun aynı zamanda çok keyifli ve eğlenceli bir oyun olduğundan dolayı oynaması sizin için gerçekten eğlenceli olacak. Oynarken aynı anda para kazanıyor olmanız ise cabası! Oyununuzda belli bir süreden sonra META ya da KUTU adı verilen bazı maddi değerler kazanırsınız. Bu maddi değerleri zamanla paraya dönüştürmeniz mümkündür. Oyunda kimi zaman değeri 1000 dolara kadar yükselebilen bazı metalar kazanabilirsiniz. Bu metaları dilediğiniz zaman para olarak çekmeniz mümkündür. Oyunda para kazanma süreci içerisinde gider olarak belirleyeceğiniz tek ücret 22 TLlik oyun satın alma ücreti olacaktır. Para kazanmanın yolları arasında en avantajlı olan oyunlardan bir tanesi bu oyundur.

2-    LEAGUE of LEGENDS

LEAGUE of LEGENDS de dünya çapında en çok oynanan hatta turnuvaları düzenlenen bilgisayar oyunlarından bir tanesidir. Bu oyun, dünya çapında pek çok sponsor barındıran ve uluslararası turnuvalarını canlı olarak internet televizyonlarında yayınlayan bir oyundur. Bundan dolayı bu oyundaki yüksek puanlı bir oyuncu profili binlerce dolara müşteri bulabilir. Online para kazanma deyince akla gelen ilk oyunlardan biri olan Leauge of Legends ile artık siz de internetten eğlenerek para kazanmaya başlayacaksınız! Yüksek seviyelere çıkardığınız profili 10 bin TL üzerinden bile satmanız mümkün.

3-    DOTA 2

Dota oyunu, dünya da en çok oynanan ve sürekli olaran League Of Legends oyununa rakip olarak gösterilen bir oyundur. Bu oyun aynı zamanda para kazanma yöntemleri açısından en zengin bilgisayar oyunlarından bir tanesidir. Oyun aynı zamanda Counter Strike oyununun aksine ücretsiz olarak indirilerek oynanabiliyor. Yani Dota 2 ile para kazanmaya başlamak için hiçbir gider gerekmiyor.  Dota 2, aynı Counter Strike oyunundaki gibi oynadıkça size hediye kutular armağan eden bir oyun. Bu hediye kutuların içerisinde de gerçek hayatta para değerine dönüşebilen sembol ve imgeler satılıyor. Bunlar sayesinde oyun oynadıkça daha yüksek seviyelerde daha yüksek paraların karşılığı olarak gösterilen ürünleri banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

4-    PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS

Kısaca PUBG olarak telaffuz edilen ve piyasaya çok kısa süre önce çıkmasına rağmen çok kişi tarafından takip edilmeye ve indirmeye başlanan bu oyun, sürekli oynayarak sürekli oyun kazananlara ciddi oranda paralar kazandırabilecek bir oyundur. Diğer oyunlara göre PUBG’nin farklı hem bilgisayardan hem de mobil cihazdan orijinal olarak oynanabilmesidir. Bu sayede oyuna daha çok vakit ayırma şansınız olmaktadır. Oyunu indirerek oyunu birincilik ile bitirdikçe sürekli olarak PUBG sandığı adı verilen hediyeler kazanırsınız ve bu sandıkları paraya çevirebilirsiniz.

Alternatif para kazanma yolları için bizi takip etmeye devam edin!

3 YORUMLAR

    • ARKADAŞLAR PLAY STORE DEN CEP TELEFONUNUZA İNDİRİCEĞİNİZ BAŞLARDA HAFTALIK 40 50 TL ARASI İLERLEDİĞİNİZDE AYLIK ORTALAMA 4500 KAZANACAĞINIZ BİR UYGULAMA SÖYLÜYORUM !!!!
      HİÇBİR YATIRIM YAPMIYORSUNUZ SADECE BİLGİ YARIŞMALARI ÇARK ÇEVİRME VE REKLAM İZLEYEREK KAZANIYORSUNUZ GÜNLÜK YARIM SAATİNİZİ AYIRMANIZ YETERLİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here