Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

Müzik dinleyerek para nasıl kazanılır? Müzik dinleyerek para kazanma. para kazanmanın yolları.

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

Sevdiğin hobilerden biri müzik dinlemekse bu hobini maddi kazançlara dönüştürmeye ne dersin? Dünya üzerinde pek çok kişi sadece online müzik dinleyerek para kazanma yolları sayesinde yüksek miktarlar elde edebiliyor. Her gün en sevdiğin parçaları dinlemek kadar güzel bir şey yokken sende keyfine para kazanmak gibi bir uğraşı eklemek istiyorsan müzik dinleyerek para kazandıran sayfalara tıklayıp üyelik oluşturabilirsin.

Nielsen Pazar Araştırması Firması

Oldukça köklü firmalardan biri olan Nielsen tamamen pazar araştırması yapan bir adres. Uygulama halindeki programını isterseniz telefonunuzdan isterseniz de bilgisayarınızdan indirebiliyorsunuz. Bu uygulama ile yıllık 50 Amerikan Doları kazanabiliyorsunuz. Kazancınızı her gün daha da artırmak ve evden para kazanmak istiyorsanız bilgisayarınıza, telefonunuza ve tabletinize bu uygulamayı yükleyerek gün içinde bu cihazlardan bir parça dinlemeniz yeterli. Her cihaz başına 50 dolar alarak yıllık 250-300 dolar kazanabilirsiniz.

RadioRoyalty- Earnably

Birbiri ile komşu olan bu iki uygulama üzerinden kısa sürede müzik dinleyerek ve diğer görevleri yerine getirerek kazanç elde edebilirsiniz. Video ve reklam izleme gibi birkaç Farklı seçeneğin bir araya geldiği bu uygulama ile daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Çok para kazanmak isteyenler için oluşturulan bu sistemde kazandıklarınızı isterseniz hediye çeki olarak alabileceğiniz gibi isterseniz baka hesabınıza ödeme olarak da alabiliyorsunuz.

MusicXry

Her açılan müziğin ilk olarak 30 saniyelik kısmını dinledikten sonra değiştirme imkanı sunan bu uygulama ile her parça başına 0.10 dolar kazanabiliyorsunuz. 20 dolarlık kotası bulunan bu sistem paranızı banka hesabınıza gönderiyor.

SliceThePie

Kolaylıkla bir hesap açarak kullanabileceğiniz bu sistemde 7/24 müzik dinleyebiliyorsunuz. Ayrıca dinlediğiniz müziklerle ilgili olarak yorumlarda yapabiliyor ve her yorumdan sonra 5 sent gibi bir kazanç elde edebiliyorsunuz. Online para kazanma yöntemleri arasında bulunan bu uygulamada 10 dolar biriktirdiğinizde kazancınızı banka hesabınızdan çekebilirsiniz.

HitPredictor, FushionCash, Research.fm gibi çeşitli sayfalara da üye olarak kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Ancak bilmeniz gereken konulardan biri bazı sayfalar Paypal gibi bir hesaba sahip olmanızı ve ödemelerinizin buradan banka hesabınıza geçmesini isteyebiliyor.

Müzik dinleyerek para kazanma hakkında ayrıntılı olarak bilgi almak isteyenler yorum atarak, bilgi alabilirler.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here