Kahve Dünyası Bayilik Veriyor Mu? Şartları Nelerdir?

franchise veren firmalar, kahve dünyası bayilik veriyor mu?

Kahve Dünyası Bayilik Veriyor Mu? Şartları Nelerdir?

2004 yılında faaliyetlerine başlayan Kahve Dünyası yurt içi ve yurt dışında oldukça sevilen ve tercih edilen markalar arasında bulunuyor. İlk kurulduğu günden itibaren bayilik veren firmalar arasında bulunan ve bu sayede kısa sürede gücünü ve tanınırlığını yükselten Kahve Dünyası girişimciler için büyük fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Kahve Dünyası franchise girişimciler ve kafe / gıda sektörü ile para kazanmak isteyen kişiler tarafından merak ediliyor, geniş müşteri kitlesi ve günden güne büyüyen marka gücü ile yüksek bir kazanç elde etmek isteyenlerin dikkatli bir piyasa araştırması yapması gerekiyor.

Kahve Dünyası Bayilik Şartları Ve Desteği

Ücretsiz bayilik veren firmalar girişimcileri heyecanlandırıyor ve yüksek bir gelir imkanı sağlıyor, Kahve Dünyası ücretsiz bir bayilik hizmeti sunmasa da sermaye ve giderler kısa süre içinde tekrar kazanılabiliyor ve mağduriyetler yaşanmıyor.

Rahat ve konsept mekanlar, yılın her günü ve saatinde müşteri için hazırlanan yiyecek ve içecekler, ürün çeşitliliği ve Türkiye’de bulunan 200’e yakın mağazası ile Kahve Dünyası franchising girişimcileri heyecanlandırmaya devam ediyor.

Kahve Dünyası isim hakkı ve franchising bedeli ödendiği takdirde bayilik alınabiliyordu bununla birlikte eğitim desteği, personel temini, pazarlama ve tanıtım konusunda yardımlar, lokasyon seçimi ve dekorasyon da marka tarafından karşılanıyordu ancak bazı değişimler neticesinde Kahve Dünyası bayilik almak ve işletmek neredeyse imkansız bir duruma geldi.

Kahve Dünyası Bayilik Hizmeti Verecek Mi?

2015 yılına kadar Kahve Dünyası bayilik şartları ve fiyatları girişimciler ve iş kurmak isteyenler için büyük bir fırsat olarak yer alıyordu ancak müşterilere daha iyi hizmet sunabilmek ve profesyonel, kurumsal bir şirket haline gelebilmek için Kahve Dünyası Şube açmak ve işletme hakları girişimcilerin elinden alındı.

2014 yılı öncesinde açılan Kahve Dünyası Franchising şubeleri de sonlandırıldı ve kurumsal bir yönetim sistemine geçildi.

Yaklaşık on bir yıl boyunca Kahve Dünyası Franchising bedeli ile şube sayısını arttırırken, cirosunu yükseltti ve Türkiye’nin pek çok noktasında bilinen ve sevilen bir marka olarak yerini aldı. Ancak ilerleyen yıllarda Kahve Dünyası bayilik veriyor mu sorusunun cevabı değişebilir, güncel gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi inceleyebilir ve tüm bilgileri anında öğrenebilirsiniz.

Kahve Dünyası Franchise Ve Bayilik

Kahve Dünyası mağaza, kiosk ve corner satış noktaları ile hizmet vermeye devam ediyor ve dünyanın en büyük kahve zincirleri arasında yerini alabilmek için çalışmalarını yürütüyor. Bu doğrultuda franchise veren firmalar arasında bulunmayı tercih etmeyen Kahve Dünyası, marka değerini yükseltebilecek ve olumlu gelişmelerle markayı tüm dünyaya duyuracak girişimciler için kapısını açıyor.

Eğer Kahve Dünyası’nı tüm dünyaya duyurabilecek projeleriniz varsa ya da ciddi bir sermaye gücünüz varsa firma yetkilileri ile görüşebilirsiniz ancak Kahve Dünyası bayilik fiyatı ve diğer konular dondurulmuş bir durumda ancak girişimcilikten vazgeçmek istemiyor ve kafe/gıda sektörü ile para kazanmak istiyorsanız, diğer haber ve duyurularımızı inceleyebilir; en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Kahve sektöründe iş yapmayı düşünüyorsanız mutlaka Starbucks bayilik veriyor mu? yazımızı okuyun.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here