Gratis Bayilik Veriyor Mu? Şartları Neler?

gratis bayilik veriyor mu

Gratis Bayilik Veriyor Mu? Şartları Neler?

Son yıllarda adından en fazla söz ettiren markalardan biri de kuşkusuz Gratis olarak öne çıkıyor, ağız ve cilt sağlığı için bakım ürünleri, makyaj ve kozmetik ürünleri, kişisel hijyen ürünleri ile özellikle genç kadınların en sevdiği markalar arasında bulunuyor.

AVM ve cadde mağazalarda yılın her günü yoğun bir müşteri kitlesine sahip olan Gratis aynı zamanda indirimleri ile sektörün öncüsü konumunda yer alıyor. Yüksek müşteri kitlesi, yılın her günü iş yapabilme potansiyeli ve tanınır bir marka olması sebebiyle de girişimciler Gratis bayilik şartları hakkında bilgi alarak kazanç sağlamak istiyorlar.

2006 yılından itibaren her geçen gün müşteri sayısını ve mazağasını arttıran Gratis, günde binlerce kişiye ürün satıyor aynı zamanda Türkiye içi mağaza sayısı da 500’ü aşmış durumda bu nedenle girişimciler ve iş kurmak isteyen kişiler için büyük bir fırsat olarak duruyor. Gratis franchise bedeli ve diğer bayilik şartları için yazımızda tüm detayları bulabilirsiniz.

Gratis Bayiliği Almanın Avantajları Nelerdir?

Dünyada en ünlü ve en güvenilir markaları bir çatı altında toplamayı başaran Gratis, kadınların yanı sıra erkekler için de kişisel bakım ürünleri, hijyen ürünleri ve kişisel sağlık ürünleri de satıyor. Yediden yetmişe herkesin kendi için alışveriş yapabileceği ender mağazalardan biri olan Gratis popülerliğini sürdürmeye devam ederken girişimciler Gratis franchise bedeli konusunda araştırma yapmaya devam ediyor. Gratis bayilik almak pek çok avantajı da beraberinde getiriyor, işte o avantajlar:

  • Ülkenin pek çok yerinde ve en işlek bölgelerinde mağaza açabilmek,
  • Geniş müşteri portföyü ile herkesin satın alabileceği ürünleri satabilmek,
  • Özellikle kadınlara hitap eden ürünler ile hiç bitmeyecek bir tüketim sektöründe para kazanabilmek,
  • Özel indirim ve kampanyalar ile en az iki kat daha fazla satış yapabilme gücü ve tanınırlık,
  • Reklam, muhaseve giderleri, pazarlama ve diğer konularda masrafsız bir işe sahip olabilmek,
  • Franchise veren firmalar ile anlaşma sağlayarak kısa sürede büyük kazanç elde edebilmek,
  • Türkiye’de bilinen ve güvenilen bir markanın altyapısını oluşturabilmek,
  • Satılan kaliteli ürünler ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile kalıcı bir müşteri kitlesi oluşturabilmek.

Günde yüzlerce kişi Gratis bayiliği veriyor mu hakkında araştırmalarına devam ediyor, marka gücü yüksek ve hazır müşteri kitlesi bulunan bir mağaza açmak pek çok girişimciyi cezbedecek harika fırsatlar sunuyor.

Gratis Bayilik Şartları Nelerdir?

Gratis, tüm bakım ürünlerini uygun fiyatlarla satmaya devam ediyor aynı zamanda özel günlerde yaptığı indirim ve fırsat kampanyaları ile piyasanın epey altında fiyatla satış hacmini arttırırken rekor kırmaya da devam ediyor.

Gratis bayilik bedeli ise girişimcilerin en fazla merak ettiği konular arasında bulunuyor ancak Gratis’in bu konuda kararı en başından beri aynı ve yapılan son açıklamalara göre değişim yolu gözükmüyor.

Franchise veren firmalar araştırılmaya devam edilse de Gratis o listede yer almıyor. Gratis kurulduğu ilk günden itibaren Gratis franchise olanağı sunmuyor ve tüm faaaliyetlerini tek elden yönetmeyi tercih ediyor.

Gratis francihise bedeli 2019 ve öncesinde de merak ediliyordu ancak Sedes Holding tarafından yapılan açıklamalarda franchise verilmeyeceği duyruldu ancak marka partneri olarak Gratis ile iş ortaklığı kurabilirsiniz.

Gratis İle İş Ortaklığı Nasıl Kurulur?

Marka gücünü ve çizgisini bozmadan tek bir merkez ile yönetmeyi tercih eden Gratis yine de girişimcilere kapılarını kapatmıyor, ciddi bir sermaye gücü olan ve markayı en üst noktalara getirebilecek olan marka partnerleri Gratis ile iş ortaklığı kurabilir.

Ücretisiz bayilik veren firmalar arasında yer almasa da marka partnerleri ile çalışan ve kazanç sağlayan Gratis, yurt içi ve yurt dışında da gelişmelerini sürdürüyor ve çok yakında dünyaya açılmayı planlıyor, eğer yüksek miktarda sermayeniz varsa ve Gratis’in yüksek gelir getirisinden faydalanmak istiyorsanız firma yetkilileri ile görüşme sağlayabilirsiniz. Bununla beraber kendiniz kozmetik sektöründe bayilikler alarak markanızı oluşturmayı tercih edebilirsiniz.

Bayilik veren firmalar arayışında iseniz mutlaka Starbuck Franchise veriyor mu? yazımızı okuyun. Aradığınız bu değilse Kahve dünyası bayilik şartlarını okuyabilir ya da yazı içerisinde sizlere link verdiğimiz ücretsiz bayilik firmalarına göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here