Geleceği Olan İş Fikirleri! Bu Fikirler İle Çok Para Kazanacaksınız!

geleceğin en özel işleri. para kazanmanın yolları.

Geleceği Olan İş Fikirleri! Bu Fikirler İle Çok Para Kazanacaksınız!

Hepimiz kimi zaman elimizde olan küçük sermayelerle çok para kazandıracak işler aramaktayız. Sizin için en yenilikçi, geleceği olan, son derece uzun süreçler boyunca size para kazandırmaya devam edecek işleri derledik. Geleceği olan iş fikirleri sayesinde siz de kendi işinizin patronu olacaksınız ve çok para kazanacaksınız! Aşağıda sizin için çok bilinmeyen iş fikirlerini derledik. Dilerseniz gelin beraber bu iş fikirlerini inceyelim. Dikkat! Aşağıdaki iş fikirlerini hayata geçirmeden önce, işi kuracağınız ortamın iş ile uygunluğunu test etmeyi, kısacası bir fizibilite yapmayı sakın unutmayın! Aşağıdaki başlık altında dilerseniz beraber para kazandıran iş fikirleri listemizi derleyelim. Para kazanmanın yolları artık sizin için çok kolay!

5 Boyutlu Sinema İle Para Kazanın!

Son dönemlerde sinema sektöründe çok yüksek paralar dönmeye başladı. Eğer siz de bu sektöre girerek para kazanmak istiyorsanız size çok önemli bir ipucu vereceğiz! Sinema sektörüne girmenin en karlı yolu artık 5 Boyutlu Sinemalar! Artık siz de para kazanmanın yolları arasından en karlı seçeneği kullanmak isterseniz gelin işin detaylarına bakalım.

  • Bir 5 boyutlu sinema açabilmeniz için sermaye sahibi olmanız gerekebilir. Çünkğ görüntü ile seste bazı değişiklikler ve teknolojik inovasyonlar gerektiren sistem, diğer sistemlere göre biraz daha pahalıdır. Fakat şundan emin olabilirsiniz ki kısa süre içerisinde harcadığınız parayı geri kazanmanız mümkündür. Gereken sermaye yaklaşık olarak 250 bin dolar olarak belirlenmektedir. Bu işi yaptığınız takdirde tahmini olarak aylık yaklaşık 15 bin TL kazanmanız tahmin edilmektedir. Bundan dolayı eğer sermayeniz varsa sıcak para akışını en iyi sağlayabilecek işlerden biridir. Bundan dolayı para kazanmanın yolları arasında 5 boyutlu sinema iyi bir fikirdir.

HotStop Açarak Para Kazanın!

Son dönemlerin en ünlü kafe çeşitlerinden hotstop’lar özellikle şehir hayatının yorucu koşuşturmacasında neredeyse herkesin tercih ettiği ve çok sevdiği yerlerdir. Hotstop’lar, kısa süreli olarak siz bir yere yetişirken size çay kahve hizmeti sunan, ufak aperatifler ve kahvaltılıklar sunan yerlerdir. Böyle bir yerde hem konseptten dolayı maliyeti az olan ürünleri bile yüksek karlar ile satabilirsiniz, hem de müşteriler mobil olarak siparişler vereceğinden dolayı sürekli bir sirkülasyon sağlamış olursunuz. Para kazanmanın yolları arasında en çok tercihe dilen kafe açma fikri yerine HotStop açma fikrini benimserseniz emin olur çok daha karlı çıkarsınız. Çünkü kafe kültürü son zamanlarda özellikle büyük şehirlerde etkisini kaybederken bu tür HotStop’lar görücüye çıkmış durumda. Dolayısıyla trendler de para kazanmanın yolları listesinin ne yöne doğru ilerleyeceğini belirliyor.

  • Bu iş fikrini hayata geçirebilmeniz için Franchise bedeli olarak 40 bin dolar gösterilmektedir. Bu fiyata bir de KDV eklenmesi gerekiyor. Bu fiyatın da kısa süre içerisinde çıkarılması mümkün çünkü ortalamaya bakıldığında günlük ciro hotstoplar için 500 TL ile 800 TL civarında. Elbette bu orandan giderlerinizi de düşmeniz gerekiyor. Fakat HotStop’un iyi yanı günlük cironun genelde mevsimden mevsime ya da dönemden döneme değişiklik göstermemesi.

Fatura Ödeme Noktası Açarak Para Kazanın!

Para kazanmanın yolları arasında bu yazımızda sizlere en az akla gelen ve dolayısıyla size de en çok kazandıracak yöntemleri derlemeye çalışıyoruz. Bu kapsamda fatura ödeme noktası açarak para kazanmanın oldukça karlı bir yöntem olduğunu düşünüyoruz! Resmi kurumlarda uzun fatura bekleme sıralarından bıkan herkes kendi küçük ilçe ya da mahallesinde bir fatura ödeme kurumu olsaydı, mutlaka oraya giderdi öyle değil mi? İşte bu sorunun cevabı sizin kazanç kapınız olacak! Para kazanmanın yolları arasında en karlı fikirlerden biri olan fatura ödeme noktası açmak için öncelikle yapmanız gereken şey bu ödeme noktasına ihtiyaç duyan bölgeyi belirlemek. Yeterince akıllıca bir tercih ile bu işten yüksek paralar kazanabilirsiniz.

  • Bazı devlet kurumları ile anlaşma yapmanızı ve izinler almanızı gerektirdiğini unutmayın. Bundan dolayı bu işi tercih edecekseniz prosedürel işlemlere başlamak için bir an önce projenizi hazırlayın!

Sağlıklı Yaşam ve Zayıflama Merkezi Açarak Para Kazanın!

Son dönemlerin bir diğer trendi de kuşkusuz sağlıklı yaşam adına yapılan pek çok şey! Bu trend o kadar güçlü bir hale geldi ki artık sosyal medya hesapları üzerinden gündelik yaşama kadar her noktada bunu destekleyici ögeler bulmak mümkün. Üstelik bunun için açılan yerlerde maliyeti düşük ürünler bile niteliksel özelliklerinden dolayı oldukça karlı fiyatlara satılıyorlar. Pazar, son dönemlerde geçmişe oranla yüzde 500 oranında büyüdü. Yani bu alana yatırım yapan girişimci sayısı çok fazla. Çünkü neredeyse her girişimciyi doyurabilecek kadar para dönen bir sektör sağlıklı yaşam sektörü. Dünya çapında bu sektörün ulaşacağı Pazar değerinin yakın zamanda 1 milyar dolar olacağı söyleniyor. Siz de bu kervana katılmak ve para kazanmanın yolları arasından belki de en gelecek vaad eden para kazanma yöntemi fikrini hayata geçirmek istiyorsanız, işlemlere hemen başlayın!

Mora Terapi ve Biorezonans Tedavi Merkezi Açarak Para Kazanın!

Tedavi merkezi açmak son dönemlerde en çok kar getiren iş fikirleri arasında. Eğer sizin de belli bir miktar sermayeniz varsa ve uzun vadeli bir iş arayışı içerisindeyseniz siz de bir terapi merkezi açabilirsiniz. Bu terapi merkezleri sigarayı bıraktırma konusunda oldukça ciddi etkilere sahip olduğundan dolayı sağlığını önemseyen neredeyse herkes tarafından kullanılıyor diyebiliriz.

  • Eğer bu işe yatırım yapmayı düşünüyorsanız yaklaşık olarak 100 bin TL’yi gözden çıkarmanız gerekir. Eğer çok uygun fiyatlara işlerinizi yaptıracağınız bir yer bulursanız bu fiyat 75 bin TL’ye kadar indirilebilir. Diğer yatırım çeşitlerine oranla daha ucuz bir şekilde yatırım yapmanızı sağlayan bu terapi merkezlerinin ise aylık getirisi inanamayacağınız derecede yüksek. Sizin için uzmanına sorduk ve şu cevabı aldık: Bu tedavi ve terapi merkezleri aylık olarak 25 bin TL’ye varan cirolar elde ediyorlar. Merkezlerin ilaç masrafları çin ekstra ücret aldığı düşünüldüğünde ise bu ücretin yüksek bir kısmı kar olarak geri dönmüş oluyor. Dolayısıyla harcadığınız parayı birkaç ay içerisinde geri kazanmanız garanti gibi görünüyor. Elbette sağlık alanında bir merkez açacağınız için bazı belgeler ve sertifikalar da almanız gerekiyor.

Kargomatik Açarak Para Kazanın!

Son dönemlerin kuşkusuz en çok şikayet edilen sektörlerinden bir tanesi de kargo sektörü. İnsanlar genelde evlerinin dışında oldukları için kargoları geldiğinde ya dışarda oluyorlar ya da kargo şirketlerinin evlerine hiç gelmediğini iddia ediyorlar. Ayrıca bir kargoyu göndermek için de, yerleri oldukça sapa olan kargo şubesi şirketlerine gitmek zorunda kalıyorlar. Bir düşünün, eğer bu durumua bir çözüm getirseniz herkes tarafından nasıl da kullanılmaya başlanırdı değil mi? İşte az bilinen para kazanma yöntemleri arasında başı çeken fikrimiz: Kargomatik işine girin! Para kazanmanın yolları hakkında araştırma yapıyorsanız şu an epey doğru yerdesiniz çünkü az bilinen bu fikirler sizi diğerlerinden ayıracak ve daha çok para kazanmanızı sağlayacak. Kargomatikler kullanarak 24 saat içerisinde kargo seçeneği sunacak ve hızlı teslimatlar için ektra ücretler alacaksınız. Işiniz kargo şirketlerinin de işlerini arttıracağından dolayı onlar ile anlaşmanız da emin olun çok sürmeyecektir.

  • Kargomatik işine tek kargomatik ile girmenin bedeli yaklaşık olarak 35 bin TL olarak gösteriliyor. Böyle bir sermayeniz varsa bu iş kesinlikle kaçırmamanız gereken işlerden. İnsanlar kargo şirketlerinin yavaş hizmetinden bu kadar şikayetçiyken ihtiyaca yönelik ürettiğiniz çözümle, yani bu işfikriyle bu parayı sadece 1 ay içerisinde bile geri kazanabilirsiniz!

Özel Günlere Çikolata & Meyve Çiçekleri Hazırlayarak Para Kazanın!

İnternet üzerinden bu işi yapan kurumların sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. O halde bu Pazar da da hala para kazabileceğiniz ciddi bir yüzdelik var demektir! Özellikle özel günler için üretilen ve satılan ürünler ciddi kar oranı ile pazarlanabiliyor. Bunun sebebi tüketici psikolojisine inildiğinde ürünün özel gün vesile ile ‘’buna değer’’ olarak görülmesi. Sadece birkaç parça çikolata ve daha ziyade şahane bir estetik ile 10 TL’ye mal ettiğiniz bir çiçeği belki de 150 TL’ye satabileceğinizi biliyor musunuz? Dilerseniz çikolatalı çiçek satan sitelere bir göz atın, ne demek istediğimizi anlayacaksınız! Bu iş kesinlikle son derece karlı bir iş!

  • İnternet üzerinden yaptığınız iş ile ilgili bir web sayfası ve sosyal medya hesapları açarak internet üzerinden de sipariş kabul edebilir hale gelmeyi sakın ihmal etmeyin! Aksi takdirde ulaştığınız insan sayısı düşecektir!

Alternatif para kazanma yolları için sitemizi takip etmeye devam edin…

 

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here