Bu Fikir Çok İyiFikir!

iyifikirle para kazanma? para kazanmanın yolları nelerdir?

Bu Fikir Çok İyiFikir!

Web dünyasının hızlı bir şekilde genişlemesi ve gelişmesi ile birlikte internet üzerinden para kazanma yolları da ciddi anlamda artış göstermiştir. Bu kapsamda özellikle içerik yaratarak para kazanma işleri çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Para kazanmanın yolları araştırıldığında mutlaka karşınıza çıkabilecek içerik üretme işi, internet sitelerinde yayınlanmak üzere haber, tanıtım ya da bilgi yazıları yazmayı gerektiriyor. Bu içerikler ise internet sitelerine gelir sağladığından dolayı, internet sitesi sahipleri taraıfndan satın alınıyor. Siz de bu döngü içerisinde içerik üreterek para kazanan kişi olabilirsiniz! Günde sadece birkaç saatinizi harcayarak akıcı, yazım kuralları açısından hatasız ve özgün  içerikler üretmeniz mümkün. İçeriklerinizin ücrenlendirilmesi 100 kelime başına ücret olarak hesaplanır. İşte iyifikir isimli internet sitesi üzerinden güvenle para kazanmanın formülü bu kadar basit! Şimdi dilerseniz iyifikir.org isimli yeni para kazanma yolumuzun nasıl işlediğinden beraber bahsedelim.

İyifikir Nedir?

İyifikir internet sitesi, her bireyin kendi  bilgi ve deneyimleri ölçüsünde para kazanma deneyimlerini paylaştığı ve alternatif para kazanma yöntemleri konusunda içerikler ürettiği bir sitedir. Bu konuda bilgi sahibi olan herhangi biri siteye konu hakkında içerik girişi yapabilmektedir. Bu yolla internet sitesinde fikir çeşitliliği sağlanmaya çalışılmaktadır.

İyifikir Nasıl İşler? Nasıl Para Kazanılır?

İyifikir, internet üzerinden içerik üreterek para kazanabileceğiniz sitelerden bir tanesidir. Özellikle içerik üreterek para kazanma işi söz konusu olduğunda çoğu insanın ödeme konusunda pek çok endişesi bulunduğundan dolayı, sizler için sitenin ne kadar güvenilir bir site olduğunu araştırdık. Çok sayıda yazar ile çalışan ve sistemli bir ödeme süreci ile çalışmalarını devam ettiren internet sitesi, en güvenilir para kazanma siteleri arasındadır. İyifikir sitesi üzerinden para kazanmak için yapmanız gerekenlere dilerseniz beraber göz atalım:

  • İlk olarak siteye üye olmanız gerekiyor. Site üzerinden kayıt olarak üyelik oluşturmanız, içerik girişi yapabilmenizin ilk şartı olarak görülüyor. Üye olmak ise sadece bir iki dakikanızı alacak.
  • Daha sonra direk olarak içerik girişi yapmaya başlayabilirsiniz. Kaydettiğiniz içerikler editörün onayından geçtikten sonra size haber verilecektir.
  • Yazınız onaylandıktan sonra yazınızın yayınlanacağı ile ilgili ve yazı karşılığı kazandığınız para ile ilgili bir bilgilendirme maili alırsınız. Bu mail, siteye üye olurken belirttiğiniz mail adresine gelir.
  • En kısa süre içerisinde ödemeniz hesabınıza aktarılır.

İnternetten para kazanmak işte bu kadar kolay! Alternatif para kazanma yolları için internet sitemizi sürekli takip etmeyi unutmayın!

20.01.2019 Tarihiyle iyifikir yayın hayatına son vermiş olabilir. Yazı yüklemeden mutlaka site yetkililerinden teyit alın. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here