Anket Doldurarak Para Kazanmak

interntten anketle para kazanma

Anket Doldurarak Para Kazanmak

İnternet dünyasında en çok konuşulan konulardan biri anket doldurarak para kazanmak olmaya devam ediyor. Öyle ki zaman zaman efsane olduğu düşünülen internetten para kazanma yöntemleri arasında bulunan anket doldurarak para kazanmak aslında doğru adımlar atıldığı sanıldığı kadar zor değildir. Elbette anket doldurarak çok büyük kazançlar elde edemezsiniz fakat ek iş yaparak para kazanma düşüncesindeyseniz oldukça mantıklı bir seçim olabileceğini söylemek gerekiyor.

Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır?

Anket doldurarak para kazanma konusunda neler yapabileceğiniz ile ilgili ayrıntılı bilgilere bu yazımızda yer verdik. Yine anket doldurarak para kazanabileceğiniz sitelerle ilgili yazımızda ayrıntılı olarak bilgi almanız mümkün. Bu siteleri yazıların en altında belirttik. Sizin için uygun olan bir siteyi seçip aşşağıda belirttiğimiz adımları takip ederseniz anket doldurarak para kazanabilirsiniz.

1.) Belirttiğimiz anket sitelerine üye olduktan sonra her zaman hazırlıklı olun. Uygulamanın mobil sitesi bulunuyorsa mutlaka anket doldurarak para kazanma mobil uygulama seçeneğini indirin. Hazır olmanız size gönderilen anketleri anlık olarak doldurmanızı sağlayacak ve aktif olduğunuz için size daha fazla anket gönderilmesine yarar sağlayacaktır.

2.) Anket siteleri size anket sunmak için başta kişisel anketler yapabilir. Bu soruları boş bırakırsanız size gelecek olan anket sayısı azalır. Burada verdiğiniz kişisel bilgiler genelde sadece bir rakam ve istatistik olarak tutulur ve size bu veriler sayesinde daha çok anket gönderilir. Verileri seçerken çok yönlü tercihlerden yana durun.

3.) E Posta adresinizi sık sık kontrol edin. Bazen sizin site üzerinden o göremediğiniz size özel gönderilen bir anketi bu şekilde daha rahat görebilirsiniz.

4.) Anketleri seçin. Bütün anketleri doldurmak yerine size kazancı yüksek olacak ve daha çabuk doldurabileceğiniz anketleri doldurun.

5.) Bunun için belirli bir sınır olmasa bile en az 3 anket şirketine üye olun. Anket doldurarak para kazanmak için ne kadar çok alternatifiniz olursa o kadar daha çok kazanabilirsiniz. Aksi taktirde anketle para kazanma sizin için sadece günde gelen 1-2 anketten ibaret olabilir.

Anket Firmalarının Ödeme Yöntemlerine Dikkat Edin

Yazımızda size en iyi anket siteleri için birçok site paylaştık. Buna rağmen siz bu siteler arasında seçim yaparken firmanın ödem yöntemini özel olarak mutlaka araştırın. Anket şirketleri genelde size dolarla para kazandıracağı için gelirleri gayet makul olacaktır. Bir anketten 50 kuruş ile 5-10TL gibi rakamlara kadar para kazanmak mümkün olabiliyor. Buna rağmen bu kazandığınız paraları çekerken hangi yöntemlerin size sunulduğu önemli.

– Minimum para çekme bedeli ne kadar?
– Hangi yollarla ödeme yapıyor?
– Ödemeleri hangi tarihlerde yapabiliyor? Anlık Çekim Mümkün Mü?
– Ödemeleri zamanında yapıyor mu?

Anket Doldur Para Kazan Siteleri


1.) Swagbucks

Öğrenciler arasında oldukça popüler anket doldurma siteleri arasında olan swagbucks internetten para kazanma için oldukça güvenilir bir sitedir. Site hakkında yapılan yorumlar genel olarak hep pozitif olup anketlerin süresi ortalama 10 dakikadır. Bu 10 dakika sonunda isse 70 puan alınmaktadır. Ortalama 1 saat anket doldurarak 2,5 Euro kazanabilirsiniz. Günde toplam limti aynı zamanda 2,5 eurodur.

2.) Toluna
Türkçe dil desteği olan anket sitelerinden biri olan toluna anketle para kazanma için oldukça ideal bir site. Site üyelerine videolar izletmekte ve bu videoların sonunda anketler yapmaktadır.

3.) Yougov
Günde 1 anket sunan Yougov sitesinden günlük olarak 3 euro kazanmak mümkün. Anket genelde sosyal hayatla ilgili olup politika, yaşam, güncel konular gibi alanlardan seçilmektedir.

4.) Vivatic
Anket siteleri arasında en güvenilir sitelerden biri Vivatic’dir. Sadece anket doldurarak değil sosyal paylaşım sitelerinizi entegre ederek para kazanabilirsiniz. Günlük anket limiti 3 euro olup gün içinde gelen anketleri doldurmanız sonunda bu parayı kazanabilirsiniz.

5.) Hasoffer
Firmalar adına anket yapan sitelerden biri olan Hasoffer deneyimler hakkında anket yapmaktadır. Site üzerinden günlük 2 euro para kazanmak mümkün olabiliyor. Bununla beraber para çekme limiti düşük anket sitelerinden biri olduğu için rahatlıkla ek iş olarak yapabilirsiniz.

6.) Crowdology
Anket doldurarak para kazan için en uygun sitelerden biri Crowdogy. Oldukça kurumsal olan firma; amazon, ebay gibi marklarla çalışmaktadır. Anketlerin karşılığında para ve hediye kartı vermekte ve bu hediye kartları amazon ve ebay üzerinden harcanabilmektedir.

Anket doldurarak para kazanılabilecek diğer siteler; Pinecone, Hiving, Mindmover, Mysurvey.

Anket Doldurarak Para Kazanmanın Püf Noktaları;

1.) Farklı E Postalarla Kayıt Olun: Anket doldurarak para kazanmak için üye olduğunuz sitelere farklı e postalarla kayıt olmak oldukça avantajlıdır. Anket şirketleri ortak anketler alabildiği için e posta adresinizi diğer sitelerde kullanmamanız için filtre alabilir. Bu size daha anket gelmesine neden olacaktır.

2.) Dolandırıcı Sitelere Dikkat Edin!: Bu konu oldukça önemli bir konu olmaktadır. Yukarıda saydığımız siteler her ne kadar güvenli olsa bile siz başladığınız zamanda yine kullanıcı yorumlarını okuyarak son durum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun dışında size yüksek kazanç sunan siteleri mutlaka internette detaylı olarak araştırın. Sizi kandırmaya çalışan yüzlerce anket doldurma sitesi olacaktır.

 

Anketlerden En Fazla Ne Kadar Kazanılır?

 

Anket doldurarak para kazanma, ek iş fikirleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle tam zamanlı bir iş olarak yapıp büyük kazançlar elde etmek zordur. Buna rağmen doların oldukça yüksek seviyelerde olması burada kazanılan parayı oldukça ciddi rakamlara çekmektedir. Yurt dışında 500 Dolar gibi bir rakam çok yüksek sayılmazken Türkiye’de güncel kurla oldukça ciddi rakamlar ifade edebilmektedir. Bu nedenle anket doldurarak para kazanmanın ortalama rakamlarının 50-500 dolar olduğunu varsayarsak oldukça ciddi rakamlar kazanılabilir.

Ayrıntılı bir rehber için Reklam izleyerek para kazanma yazımızı okuyabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here