Yeni Başlayanlar İçin Satış Ortaklığı Tavsiyeleri – 1

0
438
Görüntüleme
İnternetten Para Kazanma
Yeni Başlayanlar İçin Satış Ortaklığı Tavsiyeleri - 1

Satış ortaklığı sistemine yeni başlayanlar için, verebileceğim birkaç tavsiye üzerinde durmak istiyorum. Şu an bu makaleyi okuyorsanız sizi tebrik ederim. Bu, internetten para kazanmak için doğru sistemi kullanarak karar verdiğinizi gösterir. Karar verdikten sonra da kendinizi bu işe hazır hissetmeniz gerekiyor, yani inanmanız. İnancınızı kaybettiğiniz an her işte olduğu gibi satış ortaklığında da başarısız olmak kaçınılmazdır.

Kendinizi hazır hissedin.

“Bir işim rast gitmiyor, bütün sıkıntılar hep beni mi bulmak zorunda, ya başaramazsam?” gibi düşüncelerle sürekli başarısızlığa kendinizi odaklarsanız hayatınızın hiçbir evresinde başarılı olamazsınız. Öncelikle bunları zihninizden sileceksiniz. “Çabuk zengin olacağım, çok kolay para kazanacağım” diyorsanız bu işin size göre olmadığını en başta belirtmek isterim. Çünkü yaptığınız araştırmalarda bu işin ne kadar kolay olduğu ve ne kadar kısa sürede zengin olacağınızı okuyup durdunuz. Herkes okudu, okumaya da devam ediyor. Bu okuduğumuz yazılarda verilen boş vaatler yüzünden insanlar hep internetten para kazanmaktan uzak durdular.

İnsanlar artık inanmıyor.

Hayal kırıklığına uğramaktan bıkan birçok insan, internette çokça karşılarına çıkan “Kolay para kazanmak için tıkla, hemen zengin ol, kısa yoldan çok para kazan” gibi cümleleri artık görmek istemiyor. Ne zaman bitecek bunlar merak ediyorum. Bu yanılgıya düşen binlerce insan internetten para kazanılmayacağını çoktan kafalarına yazdı bile. Ama sizin bu kişiler arasına katılmanızı istemiyorum. Paraya odaklandığınız anda hedefinize yani başarıya asla ama asla ulaşamazsınız. Türkiye her konuda rahat bir 10 sene geriden geldiği için internetten para kazanma fikri de insanlarımıza yabancı gelmektedir. Yurt dışında “satış ortaklığından çok kolay para kazan” diye bir makale yaz. O makalen şikâyet yağmuruna tutulur ve internetten anında silinirsin. Çünkü yabancı ülkelerdeki insanların böyle saçma sapan şeyleri görmeye tahammülleri bile yok.

Hemen zengin olmak…

Peki, bizim insanlarımız neden “çok kolay bir şekilde zengin olmak” deyince hemen inanıyorlar? Bir kere bizim ülkemizde yapılacak iş ve yapılmayacak iş kavramı var. Yapılacak işler deyince “sabah hava aydınlanırken işe git, akşam da hava kararırken eve dön.” anlaşılıyor. İnsanların %84’ü çalıştığı işinde mutlu değil. Bu muazzam bir orandır. Bu ne demek? “İnsanlar sabahın köründe kalkıp, ayakları geri bastığı halde, mecbur olduğu için işe gidiyor” demek. İş çıkışı lüks bir aracın direksiyonunda patronunu gördüğü anda “Ben kimi zengin ediyorum” diye düşünmeye başlıyor. “Hiçbir zaman zengin olamayacağım, hayatım hep böyle geçecek” diyor kendine. Yani insanlar bu uçurumdan bıkmış durumda. Dolayısıyla insanlar, internetten gördükleri ve okudukları bu tarz yazılara çok çabuk inanıyorlar. Bu yazıları kafalarında öyle büyütüyorlar ki internetten para kazanma işine girdiklerinde haliyle beklentileri çok yüksek oluyor. Otomotiv nasıl bir sektörse, satış ortaklığı da bir sektördür.

Yeni başlayanlar için satış ortaklığı adlı makalemdeki tavsiyelerime burada virgül koymak istiyorum. Bu bilgiler sizlerin satış ortaklığı konusunda tereddütsüz yola devam etmeniz açısından önem taşımaktadır.

Bir sonraki Yeni Başlayanlar İçin Satış Ortaklığı Tavsiyeleri – 2 adlı makalemde kaldığım yerden devam edeceğim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here