Türkiye’deki Satış Ortaklığı Ağları (Siteleri)

0
555
Görüntüleme
İnternetten Para Kazanma
Türkiye'deki Satış Ortaklığı Ağları (Siteleri)

Sıra Türkiye’deki satış ortaklığı ağlarını tanıtmaya geldi. Satış ortaklığı dünyada uzun yıllar yapılmasına rağmen, Türkiye’de bu sektör son 6 yılda gelişmeye başlamış, bu sistemden para kazananların sayısı oldukça artmıştır. Türkiye’ye bu sektörü tanıtan ve hala hizmet veren satış ortakları ağları bugünkü konumuz olacak.

Para Kazanmanın Yolları

Xticaret Satış Ortaklığı Ağı

Xticaret Türkiye’de kurulan ilk satış ortaklığı ağıdır. Bu sistemi tanıtan, uygulayan ve yaygınlaşmasını sağlayan öncü şirkettir. 2009 yılında kurulmasından bu yana popülerliğini sürekli korumuş ve kendini her geçen yıl geliştirmeye devam etmiştir. Satış ortaklığı işini yapan hemen hemen herkesin bildiği ve kullandığı bir platformdur.

İçerisinde çoğunlukla yüksek komisyon veren dijital ürünler barındıran platformda 150’ye yakın ürün bulunmaktadır. Xticarete ilk başta uzak durmanızı sağlayacak ücretli üyelik, bu işte pes etmenize yol açmasın. (Bir defaya mahsus 25 TL) İlk başta ücretsiz olan bu ağ; satış ortaklığı işini ciddi yapan bilinçli satış ortakları hedeflediği için, kayıt ücreti almaya başlamıştır. “Bu durum hoşuma gitmedi, İngilizce bilmiyorum ama Türkiye sınırlarında bu işi yapmak istiyorum” diyorsanız Xticaret olmadan olmaz.

Satış ortaklığında Xticaretin önemi çok büyüktür, bu yüzden kesinlikle katılmanızı tavsiye ediyorum. Xticaretin bu sektörde ne kadar önemli olduğunu bir sonraki makalemde ayrıntılı bir şekilde anlatacağım. Xticaret resmi web sitesini inceleyebilir ve kolayca kayıt olabilirsiniz.

Xticaret Resmi Web Sitesini İncele ve Kayıt Ol

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Para Kazanmanın Yolları

OdaklıPazar Satış Ortaklığı Ağı

Xticaretten uzun bir süre sonra 2014 yılında kurulan odaklıpazar bu sektörde çok iyi bir alternatif olmuştur. İçinde barındırdığı dijital ürün sayısını gün geçtikçe çoğaltan bu platform satış ortakları tarafından hemen benimsenmiştir. Xticaret kadar güvenli bir yapıya sahiptir. Ücretsiz olarak kayıt olabileceğiniz bu ağı da kesinlikle tavsiye ediyorum. Xticaretten farkı bütün ürünleri dijitaldir, fiziki ürün şu anlık bu platformda bulunmuyor. OdaklıPazar resmi web sitesini inceleyebilir ve kolayca kayıt olabilirsiniz.

OdaklıPazar Resmi Web Sitesini İncele ve Kayıt Ol

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Para Kazanmanın Yolları

GelirBank Satış Ortaklığı Ağı

“Farklı Pazar yeri” sloganı ile odaklıpazardan birkaç ay sonra piyasaya çıkmış bir ağdır. Bünyesindeki ürün sayısı diğer ağlara göre çok daha azdır. Yalnızca dijital ürün barındıran bu ağa da ücretsiz kayıt olabileceğinizi belirteyim. Xticaret ve odaklıpazara alternatif olarak düşünebilirsiniz fakat bu farkı Xticaret ve odaklıpazarla çalıştıkça daha iyi anlayacaksınız. GelirBank resmi web sitesini inceleyebilir ve kolayca kayıt olabilirsiniz.

GelirBank Resmi Web Sitesini İncele ve Kayıt Ol

 

Yukarıda saydığım 3 satış ortaklığı ağları sizlerin iyi bir başlangıç yapmanızı sağlayacaktır. İsimleri farklı olsa da hepsinin çalışma mantığı aynıdır. ClickMerkez adlı başka bir ağ daha var ama içerisinde neredeyse ürün bulunmadığı için konu içinde detaylı bahsetme gereği duymadım. Buradan inceleyebilirsiniz. İnternette araştırmalarınız sonucu yukarıdaki 3 şirket dışında başka ağlar da görebilirsiniz. Onlar CPA Marketing sınıfına giren ağlardır. CPA Marketing sisteminden daha sonra bahsedecek olmamın nedeni, satış ortaklığında belirli bir seviyeye geldikten sonra bu sistemi öğrenmenizdir. Temeli atmazsak katları çıkamayız.

Bir sonraki makalemde Xticaret.com Satış Ortaklığı Hakkında Herşey konusuna değineceğim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here