Türkiye’deki CPA Networkleri (Ağları) Nelerdir?

0
399
Görüntüleme
İnternetten Para Kazanma
Türkiye’deki CPA Networkleri (Ağları) Nelerdir?

Sıra Türkiye’deki CPA Networklerini yani CPA ağlarını tanıtmaya geldi. CPA Marketing, büyük bir potansiyeli olan satış ortaklığı koludur. Türkiye’ye bu sektörü tanıtan ve hala hizmet veren CPA ağlarını gelin birlikte inceleyelim.

İnternetten Para Kazanma

Gelir Ortakları CPA Marketing Ağı

Gelir Ortakları, Türkiye’nin ilk ve lider CPA ağıdır. 2010 yılında, Yunus Güvenen ve Emre Burdurlu tarafından kurulmuştur. Türk ve uluslar arası ortaklık yapısına sahip bir sistem üzerinden çalışmalarını yürütmektedir. Birçok büyük şirket satış ortaklarıyla olan ilişkilerini, gelir ortakları CPA ağı ile yapmaktadır.

CPA Marketing işini yapan satış ortaklarının en çok kullandığı platformdur. Aklınıza gelebilecek her sektörden firmanın bulunduğu gelir ortakları bu sektörün zirvesi sayılmaktadır. Kaliteli bir CPA ağıdır, güvenle kullanabilirsiniz. Bünyesinde kimlerle çalışıyor sorusunu yapmış olduğum bir çalışma ile göstermek istiyorum.

İnternetten Para Kazanma

GelirOrtakları CPA ağına kayıt olmak ücretsizdir. Buradan resmi web sitesini inceleyebilir, kayıt olmak için de bu linki kullanabilirsiniz.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

İnternetten Para Kazanma

Reklam Action CPA Marketing Ağı

Gelirortakları kadar başarılı bir CPA ağıdır. ReklamStore gösterim reklamcılığı şirketinin, performans pazarlama kanadı olarak 2011 yılında kurulmuştur. “Sektörde ben de varım” diyerek kısa süredeki başarılarıyla kendini kanıtlamış bir CPA ağıdır. Türk markalarının performans hedeflerine en düşük maliyetlerle, en etkin biçimde ulaşması için etkili çalışmalar yapmaktadır.

Konusunda uzman ekibiyle reklam verenlerin tüm hedeflerine başarılı bir şekilde ulaşmasını sağlarken, web yayıncılarına verdiği düzenli eğitimlerle de sektörün gelişmesine destek olmaktadır. Kaliteli bir CPA ağıdır, güvenle kullanabilirsiniz. Bünyesinde kimlerle çalışıyor sorusunu yapmış olduğum bir çalışma ile göstermek istiyorum.

İnternetten Para Kazanma

ReklamAction CPA ağına kayıt olmak ücretsizdir. Buradan resmi web sitesini inceleyebilir, kayıt olmak için de bu linki kullanabilirsiniz.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

İnternetten Para Kazanma

AdmitAD CPA Marketing Ağı

AdmitAD aslında yabancı kökenli bir ağ fakat bu ağı da tanıtma gereği duydum. Admitad 2010 yılında Rus kökenli kurulan ve zaman içerisinde Rusya, Türkiye, Ukrayna, Hindistan, Beyaz Rusya, İsviçre ve Almanya’da ofis açarak, uluslar arası bir CPA ağına dönüşmüştür.

Admitad CPA ağının çok güzel bir özelliği var. Admitad CPA ağına kayıt olmanız için websiteniz olmasına gerek yok. AdmitAd; websitesi, sosyal ağlar, e-posta gönderimi, içerik reklamcılığı (Adwords), youtube kanalı gibi birçok alternatifi yayıncılarına sunmaktadır. Yayıncılar bu alternatiflerden istediklerini seçerek para kazanmaya başlayabilirler.

Gelir ortakları ve reklamactiona göre bu ağda, kayıt olmadan programları görebilmeniz mümkün. Tabi ki kampanya içerik ve şartlarını görmeniz için kayıt olmanız gerekiyor ama hangi markanın nasıl kampanya yaptığını görebiliyorsunuz. Türkiye’nin önde gelen birçok şirketi bu ağ ile çalışmaktadır. AdmitAd CPA ağına kayıt olmak ücretsizdir. Buradan resmi web sitesini inceleyebilir, kayıt olmak için de bu linki kullanabilirsiniz.

Sizler için alternatif olarak birkaç CPA ağ linklerini de paylaşmak istiyorum. Zaman buldukça aşağıdaki CPA ağlarını da inceleyebilirsiniz.

https://www.wordego.com/tr

http://tr.netaffiliation.com/

https://adnimo.com/

https://www.reklampazar.com/

https://www.rekmob.com/

Bu sektörün Türkiye’deki potansiyeli inanın çok fazladır. Üzülerek söylüyorum, satış ortaklığı sistemi halen Türkiye’de olması gereken yerde değil. CPA Marketing ise daha gerilerdedir. Yine de daha önceki yıllara baktığımızda, sektörün gelişmesi için atılan adımların umut verici olduğunu söyleyebilirim.

İnternetten korkmayın, sizler de bu paydan kendinize düşeni alabilirsiniz. Türkiye’ye CPA Marketing sistemini tanıtan ve hala hizmet veren CPA ağlarına kayıt olarak gelirinizi artırabilirsiniz. Zamanla, zevkle yapacağınız bir iş haline geleceğinden şüpheniz olmasın. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, şimdilik hoşçakalın.

Bir sonraki, Başarılı Olmak İçin Zamanı Nasıl Kullanıyorsunuz? adlı makalemi okuyabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here