Satış Ortaklığında Çiftçi Yöntemiyle Para Kazanmak

0
346
Görüntüleme
İnternetten Para Kazanma
Satış Ortaklığında Çiftçi Yöntemiyle Para Kazanmak

Satış ortaklığında diğer bir yol çiftçi yöntemiyle para kazanmaktır. Bir önceki makalemde satış ortaklığında avcı yöntemiyle para kazanmak konusuna değinmiş, riskleriyle birlikte avantajlarından bahsetmiştim. Eğer o konuyu okumadıysanız ikisi arasında bağlantı kurmak amacıyla buradan okumanızı öneririm. Çiftçi yöntemi bugünkü konumuz olacak.

Çiftçi ne yapar? Önce tarlayı hazırlar, yiyecek elde etmek için tohumu eker, sular, büyümesi için çok titiz davranır ve mahsulünü elde eder. Bu işleri yaparken de alnından ter akar. Satış ortaklığında çiftçi yöntemi de bunun aynısıdır. Kişi, internetten para kazanmaya başladığı anda bütün yorgunluğunu unutur. Bunun için sadece sabırlı ve çalışkan olmak gerekir. Kısa vadede kazanç elde edilmez. Yaptığı çalışmalar kalıcı olduğu için kazancını zamanla otomatikleştirir. Tercihe göre ücretli veya ücretsiz website/blog kurularak başlanan bu sistemle yıllar sonra bile pasif kazanç dediğimiz gelirler elde edersiniz. Gelin bu yöntemin avantajlarını ve dezavantajlarını maddeler halinde görelim.

Çiftçi yönteminin avantajları:

♦ Para kazanmak için hiçbir riskiniz yoktur. En önemli madde budur. Sermaye gerektirmez.

♦ Kalıcı bir para kazanma yöntemidir. Sistemi kurduktan sonra fazla takip etmezsiniz.

♦ İlerleyen zamanlarda ünlü şirketlerin reklamlarını yayınlayarak da para kazanabilirsiniz.

♦ Zamanla kazancınızın nasıl otomatikleştiğini göreceksiniz.

♦ Sisteminiz yıllarca Google veritabanında kalır. 10 yıl sonra bile para kazanmaya devam edersiniz.

Çiftçi yönteminin dezavantajları:

♦ Hızlı bir şekilde para kazanamazsınız. Bu süre 2-3 ayı bulabilir.

♦ Sabırlı değilseniz başarılı olma ihtimaliniz çok düşüktür. İnternet ortamında neler olacağı bilinmez, para kazanamıyorum diye asla umudunuzu kaybetmeyin.

♦ Avcı yöntemine kıyasla daha fazla emek gerektirir.

Aslında ben yukarıdaki maddeleri dezavantaj olarak görmüyorum. Çünkü ilk başlarda göstereceğiniz fedakârlıklar, daha sonraki zamanlarda rahat etmenizi sağlayacaktır. Satış ortaklığı sistemine yeni başlayanlara kesinlikle önereceğim yöntem budur. Avcı yöntemi ile başlarsanız hayatınızın sonuna kadar bir daha internetten para kazanmak istemeyebilirsiniz. İşte “internetten para kazanılmaz” diyenlerin en sık yaptığı hatalardan bir tanesi de budur. Kendilerine uygun olmayan yöntemlerle para kazanmaya çalışmak.

Çocuk bile 9 ayda dünyaya gelirken 2-3 ay sabredemiyorsanız farklı bir işte çalışmaktan başka çareniz yok. Ama “Sevdiklerimle daha fazla zaman geçirmek ve daha mutlu yaşamak istiyorum” diyorsanız, kesinlikle sabretmelisiniz. Website/blogla uğraşamam diye düşünüyorsanız, aylık elektrik faturanızı ödemeye yetecek kadar para kazanmaya talim etmişsiniz demektir. Sosyal medya ve forumla satış ortaklığında ne yazık ki istediğiniz paraları elde edemezsiniz. Website/blog kurmak artık hazır sistemlerle çok kolaydır, gözünüzü korkutmayın. Çiftçi yöntemi şimdiye kadar ki 1 numaralı yöntem olmuş ve olmaya da devam edecektir.

Hasat zamanı hesabınızda o sıcak parayı gördüğünüz anda bu sefer kendinize şunu söyleyeceksiniz: “Ben şimdiye kadar neredeymişim?” Hiçbir şey için geç değil bunu unutmayın. Bu saatten sonra da beklemenin bir anlamı olmadığını düşünerek; sloganımı tekrarlamak istiyorum: Bugün ya da Yarın Değil, Şimdi !

Bir sonraki makalede Google Adwords Satış Ortaklığı Problemleri konusuna değineceğim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here