Satış Ortaklığında Avcı Yöntemiyle Para Kazanmak

0
409
Görüntüleme
İnternetten Para Kazanma
Satış Ortaklığında Avcı Yöntemiyle Para Kazanmak

Satış ortaklığı sisteminde hemen para kazanmak isteyenler için avcı yönteminden bahsetmek istiyorum. Satış ortaklığı ile para kazanmak istiyorsanız önünüzde 2 yol vardır. Bu yollardan birisi avcı, diğeri ise çiftçi yöntemidir. Avcı stratejisi, internetten hızlı bir şekilde para kazanmayı hedefleyen bir yöntemdir. Satış ortağı bunu da ücretli reklam servislerini, sosyal ağları ve birçok taktiği kullanarak yapar. Telif hakkı nedeni ile bazı stratejileri burada söyleyemiyorum.

Avcı yöntemi kimler için uygundur?

Belirli bir bütçeniz varsa ve riski çok seviyorsanız tam size göre diyebilirim. Satış ortağı; Xticaretodaklıpazar gibi satış ortaklığı ağlarından seçtiği ürünle, sürekli bir reklam kampanyası oluşturmak zorundadır. Dolayısıyla sıkı bir takip süreci başlar. Doğru ürün ve reklam maliyet dengesini bulana kadar bütçesinden kullanmaktan başka çaresi yoktur. Gelin bu yöntemin avantajlarını ve dezavantajlarını maddeler halinde görelim.

Avcı yönteminin avantajları:

♦ İlk başta söylediğim gibi hızlı bir şekilde para kazanırsınız.

♦ Hızlı olduğu için de zaman kaybınız olmaz ayrıca çok fazla da emek vermezsiniz.

♦ Sadece Türkiye’de değil; tüm dillerde, tüm dünyaya satış yapabilirsiniz. Ortak dil olan İngilizceyi 2-3 cümle kurabilecek seviyede bilmek gerekiyor. Yıl 2017 arkadaşlar, yabancı dil konusuna lütfen önem verin. Size bir taktik vereyim, devamlı kelime öğrenin. Hiç bilmiyorum derseniz de Google çeviriyi kullanabilirsiniz.

♦ Bu yöntemle kazandıkça kazanırsınız. Sermayeniz arttıkça kazançlarınızı da katlarsınız.

Avcı yönteminin dezavantajları:

♦ Elinizdeki bütçeyi bir anda, hiçbir kazanç elde edemeden tüketebilirsiniz. En büyük risk budur.

♦ Çalışmayı ve takibi bıraktığınız anda bütün kazançlarınız durur. Reklam kampanyalarınızı günlük takip etmeli, gerekli değişiklikleri yapmalısınız.

♦ Reklam kurallarına uymadığınız takdirde, reklam kampanyanız durdurulur ve hesabınız kapatılır.

♦ Deneme-yanılma stratejisi ne yazık ki bu yöntem için uygun değildir. Tecrübeli olmalısınız.

♦ Doğru ürünü bulana kadar yapacağınız reklam kampanyası maliyetleri, bütçenizi eksiye indirebilir.

Avcı yönteminin olumsuz yanları gözünüzü korkutmasın. Çok güzel bir sistemdir ama risk faktörü vardır. “Ava giden avlanır” sözü kısmen bu yöntem için geçerlidir. İyi bir avcıysanız hedefinizi tam onikiden vurabilirsiniz ama tecrübeniz yoksa başarısız olma ihtimaliniz çok yüksektir.

Satış ortaklığı sistemine yeni başlayanlar için bu yöntemi kesinlikle tavsiye etmiyorum. Satış ortaklığını tabiri caizse “Gözü kapalı” yapmaya başladığınızda kazançlarınızı inanılmaz katlayacak bu yönteme geçebilirsiniz. “Benim az da olsa param var, riski de çok seviyorum” diyorsanız; deneme-yanılma yaparak para kaybedeceğinize, bu işi öğreten bir eğitim seti ile başlamanızı tavsiye ederim. Böylelikle rizikoyu minimize edebilir, kısa sürede para kazanabilirsiniz.

Bir sonraki makalemde Satış Ortaklığında Çiftçi Yöntemiyle Para Kazanmak konusuna değineceğim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here