Neden Satış Ortaklığı Yapmalıyım?

0
478
Görüntüleme
İnternetten Para Kazanma
Neden Satış Ortaklığı Yapmalıyım?

Neden satış ortaklığı yapmalıyım sorusu bugünkü konumuz olacak. Dünyada internet ortamında en çok kazandıran sistemin satış ortaklığı (affiliate marketing) olduğu, herkesin kabul ettiği bir gerçektir. Sadece en çok kazandırdığı için değil, birbirinden güzel avantajları sayesinde de bu sistem tercih edilmektedir.

Satış ortaklığı; dünyada en hızlı büyüyen, kendini geliştiren bir sistem olmaya devam ediyor. Dünyanın neresinde olursanız olun bu işi yapmanız için gerekenler sadece bilgisayar ve internet. Yani işiniz, gittiğiniz her yerde. Her ortamda para kazanmaya devam edeceksiniz.

Hatta uyurken bile.

“Hadi canım, yok artık” diyorsanız bu makaleyi sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim. Yatağın üzerindeki laptop görselini de bu yüzden seçtim. Merak etmeyin bilgisayarın açık kalmasına gerek yok, bilgisayarınızı kapatın ve öyle uyuyun 🙂 Sabah kalkıp bilgisayarı açtığınızda uyurken ne kadar kazandığınıza bakabilirsiniz. Sistemin tatlılığına bakar mısınız? Satış ortaklığı sistemiyle dünyanın her noktasındaki insanlara anında ulaşabilirsiniz. Bir önceki makalemde kısaca bahsettiğim satış ortaklığı ağlarına katılmak için de herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Sadece bazı platformlar bir defaya mahsus çok düşük ücretler isteyebilmektedir. Satışına aracılık yapacağınız ürünün paketleme, kargolama, depolama gibi işlerinden sorumlu değilsiniz. Ürün hakkında teknik destek veya kullanıcı şikâyetleriyle de uğraşmazsınız. Sabahtan akşama kadar bilgisayar başında çalışmanıza gerek yoktur. İşin temelini oluşturduktan sonra günde 1-2 saatinizi ayırarak bu işi sürdürebilirsiniz. Bu da evinizde rahat bir çalışma ortamı demektir. “Yeterince motive olamadım” diyorsanız birazdan okuyacaklarınız sizi satış ortaklığı sistemine biraz daha yakınlaştıracak.

Hakkımızda sayfasında da belirttiğim gibi kendi işinizin patronu olacaksınız.

♦ İstediğiniz ortamda çalışabilirsiniz, kendinizi nerede rahat hissediyorsanız orada.

♦ Bilgisayar ve internetten başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok.

♦ Yüksek okul bitirmenize gerek yok, sadece inanın ve emek verin.

♦ Çalışma saatlerinizi siz belirlersiniz.

♦ Yanlış yaptığınız bir şey için hesap vereceğiniz kimse yoktur. Her yaptığınız işten sadece kendiniz sorumlusunuz. Kısacası kendinizden başka kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz.

♦ Ne kadar çok çalışırsanız o kadar para kazanırsınız, miktarlar tamamen size bağlı.

♦ En güzeli de tatile çıkmak için kimseden izin almak zorunda değilsiniz. Normal hayatta, önce iş arkadaşınızın tatilden dönmesini beklersiniz öyle değil mi? Unutun böyle şeyleri.

♦ Hayal bile edemeyeceğiniz paralar kazanabilirsiniz.

♦ Satış ortaklığı yapmanız için başka kimseye ihtiyacınız yoktur. “Grup halinde hareket etmek veya üye bulup, onları takip etmek, üyelerle birlikte kazan” gibi şeyler aklınıza bile gelmesin. Kesinlikle alakası yoktur.

Bu işte sadece siz varsınız.

Kazanacağınız paraları almanız garantidir. Çünkü satış ortaklığı siteleri; devlet tarafından onaylı ve sürekli denetlenen, belirli izinler doğrultusunda çalışan şirketlerdir. Paramı alamazsam diye bir şey söz konusu olamaz. Vergi konusunda da kafanıza bir şey takılmasın. Çünkü satış ortaklığı ağları kazandığınız miktarlardan sizin adına devlete vergi öder. Yapacağımız iş kesinlikle devlet kontrolünde, vergileri ödenerek yapılan %100 yasal bir iştir. Sonradan başım derde girer mi diye düşünmeniz yersizdir.

Peki, ne kadar kazanacağım?

Aslında aklımızdaki ilk soru budur. Nasıl kazanacağım sorusundan bile önce gelir. Bu sistemi kullanarak ayda 500 TL de kazanabilirsiniz 5000 TL de. Mesela 40.000 TL bile kazabilirsiniz desem? Sınırı yoktur, ne kadar çok çalışırsanız o kadar çok kazanırsınız. Bu tamamıyla sizin bu işe ne kadar önem ve sabır verdiğinize bağlıdır. Başkalarının ne kadar kazandığı veya ne kadar sürede kazanç elde ettikleri, asla sizin ne kadar ve ne sürede kazanacağınızı belirleyemez. Kazanıp kazanamayacağınızı dahi bilemezken, yolun başında böyle bir düşünceye kapılmak, yoldaki zorluklara karşı dirençli duramayacağınızı gösterir. O yüzden ne kadar kazanırım sorusunu şimdilik kafanızdan silmenizi istiyorum ki güzel bir başlangıç yapabilelim. Size şunu garanti ediyorum. Emin olun “Ben bu kadar parayı hayatımda görmedim” diyeceksiniz. Bu makalemde neden satış ortaklığı yapmalıyım konusunu sistemin sunduğu çok güzel avantajlarla açıkladım.

Bir sonraki makalemde Yeni Başlayanlar İçin Satış Ortaklığı Tavsiyeleri – 1 konusuna değineceğim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here