Master Kazanç İnternetten Para Kazanma Sanatı Detaylı Ürün İncelemesi

0
268
Görüntüleme
İnternetten Para Kazanma
Master Kazanç İnternetten Para Kazanma Sanatı Detaylı Ürün İncelemesi

Master Kazanç, yazarı Serdar Yüksel olan, internetten para kazanmayı öğreten bir eğitim setidir. Bana göre sadece bir eğitim seti, bir para kazanma rehberi değil; hayatta kazanacağınız tecrübeleri de yaşatan mükemmel bir yoldaştır.

Teknik olarak yorumlamadan önce şahsi fikirlerimi söylemek istiyorum. Master Kazancın kapısını araladığınız anda, Serdar Yüksel’in, internetten para kazanma adına yaşadığı her şeyi görme şansına sahip oluyorsunuz. İnternetten para kazanmak adına aklınıza takılan tüm sorular, ilk videoyu izlediğinizde tamamen silinip gidiyor. Zaten daha önceden internetten para kazandığım için böyle sorunlarım yoktu. Ben bile bu ilk videodan etkilendiysem, bu işe yeni başlayanlar için kesinlikle ilaç niteliğinde olmuştur diye düşünmeden edemedim.

Serdar Yüksel kimdir?

Serdar Yüksel, uzun yıllar yapmış olduğu başarılı internet projeleri ile çoğu kişiden daha iyi bir yaşam süren; internet pazarlama, reklam ve seo uzmanıdır. Dolayısıyla internetten para kazanma sanatını en iyi bilenler arasına girmiştir. Sanat diyorum çünkü bu işe girişen herkes kısa bir süre sonra, kendilerini “uzman” olarak görmektedir. Dolayısıyla adı sanı belli olmayan, kendi bile doğru düzgün kazanamayan birçok kişilerin çıkarttığı sözde eğitim setleri yüzünden, internetten uzak duran kişilerin sayısı oldukça fazladır.

Hangi projelere imza atmıştır?

Değerli yazarın ilk projesi olan “Web Sitesi Kurma Rehberi” 2009 yılı sonlarına doğru piyasaya çıkmıştır. Yaklaşık 8 sene boyunca, binlerce kişi; çok zor olduğu sanılan web sitesi kurma işini, bu rehber sayesinde kolayca öğrenmiştir. Tabi ki de en çok satılan ürünler sıralamasında hep en üstlerde olmayı başarmıştır. Web Sitesi Kurma Rehberi’ne artık ücretsiz sahip olabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, değerli yazar artık bu ürünü ücretsiz sunmaktadır. www.websitesikurmak.com adresinden ücretsiz indirip siz de kendi sitenizi kurabilirsiniz.

İkinci ürünü olan “Seo Rehberi” 2011 yılında piyasadaki yerini almıştır. Web sitelerinin olmazsa olmazı, google’da üst sıralara çıkabilmektir. Bu iş de yalnızca seo çalışmalarıyla mümkündür. Bu projesiyle de başarısını katlayan değerli yazar, 2013 yılı itibariyle “Master Kazanç” adlı projesini piyasaya sunmuştur. Serdar Yüksel “Master Kazanç” projesi için, “Bu ürün, geçmişten gelen tecrübelerimle, oluşturmuş olduğum “en iyi” ve en son üründür.” ifadesini kullanmıştır. Bu arada değerli yazar, internet dışında hiçbir faal işte çalışmamaktadır. Hayatını internetten elde ettiği kazançlar ile sürdürmektedir.

Kaliteli bir ürün için..

Benim bu eğitim setinde dikkat ettiğim, çoğu kişinin de dikkatini çektiğini düşündüğüm bir nokta var. Görsel eğitimler yani videoların kayda alındığı saatler. 03:26, 04:11, 02:52, 02:44, 03:24, 04:16, 05:11 gibi saatler ne saatleri? Herkesin yatağında mışıl mışıl uyuduğu saatlerde, Serdar Yüksel, projesini tamamlamak için bilgisayar başında çalışmalarına devam etmiş. Bu ince ayrıntı bile değerli yazarın, projelerine ne kadar önem verdiğini göstermektedir. Videolara dikkatlice baktığınızda bunu sizler de göreceksiniz.

Satış sonrası hizmet önemlidir.

İnternetten para kazanma hikâyemde de anlattığım üzere uzun yıllar satış sonrası hizmet sektöründe çalıştım. Yani benim için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir. Master Kazancı aldıktan sonra, Serdar Yüksel’in bütün maillerime cevap vermesi, ürün sonrası desteğin de var olduğunu göstermektedir. Hatta ürünle alakalı olmayan maillerimi bile sabırla okuyup yardımcı olması, hakikaten takdir edilecek bir davranıştır.

Ürün hakkında daha teknik yorum yapamadan, ön bilgiyi bu kadar uzun yazacağım aklıma bile gelmezdi. İnanın Serdar Yüksel daha fazlasını hak ediyor. Değerli yazarın, teknik bilgilerin yanında hayat tecrübesini de anlattığı, Master Kazanç eğitim setini gelin bir de teknik olarak inceleyelim.

Teknik olarak Master Kazanç

Master Kazanç, internetten en iyi para kazanma yollarının adım adım anlatıldığı, e-kitap ve görsel (resim-video) anlatımlardan oluşan ve %100 Türkçe olan eşsiz bir eğitim setidir. Sitemde de yer verdiğim, Satış Ortaklığı ve CPA Marketing sistemlerini ayrıntısına kadar anlatan ve bu işlerden gerçekten para kazanmanızı isteyen değerli yazar; karşısındaki kişiden en ufak bilgi saklamadan tecrübelerini aktarmaktadır.

İnternetten Para Kazanma
Master Kazanç – İnternetten Para Kazanma Sanatı – Eğitim İçeriği

Master Kazanç; kitaplar, video eğitimler ve yaz kazan dosyalar adlı klasörlerden oluşmaktadır. Görüldüğü üzere gayet sistemli ve planlı bir öğretim stratejisi belirleyen değerli yazar, görsel eğitimlerle de başarıya giden yolu mümkün olduğunca kısaltmaktadır.

Her kişiye uygun, özel para kazanma yollarını da sunan Serdar Yüksel, bu işten herkesin para kazanmasını hedeflemiştir. Ayrıca set içerisinde birbirinden önemli, tek başına yüksek ücretlerle satılabilecek bonuslar da ücretsiz olarak yer almaktadır. Gerek yazdığı e-kitaplar, gerekse görsel eğitimler içerisinde, verdiği teknik bilgiler yanında tecrübelerini de anlatan değerli yazar; eğitimin daha olumlu geçmesini sağlamaktadır.

Böylelikle eğitimi sıkılmadan tamamlayabiliyorsunuz. Motive eden ve güven verici cümle ve sözlerini de eksik etmeyen Serdar Yüksel, moral seviyenizi hep yüksekte tutuyor. Eğitim içerisindeki yönlendirmeleri de gayet başarılı bir şekilde gerçekleştiren değerli yazar, bir önceki konu ile arasındaki bağlantıları da koparmıyor. Bütün konuları birbiri ile çok iyi bağlayarak, akılda kalıcı bir öğretme stratejisi sunan yazar, internetten para kazanma konusundaki iddiasında, ne kadar başarılı olduğunu göstermektedir.

Siz de internetten para kazanmak istiyorum diyorsanız Master Kazanç İnternetten Para Kazanma Sanatı’nı gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. İnanın pişman olmayacaksınız. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, şimdilik hoşçakalın.

Bir sonraki, Satış Ortaklığı Sisteminde Başarısı Kanıtlanmış 5 Adım adlı makalemi okuyabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here