İnternetten Para Kazanmanın Sırları

0
589
Görüntüleme
İnternetten Para Kazanma
İnternetten Para Kazanmanın Sırları

İnternetten para kazanmanın sırları, en çok merak edilen konular arasında gösterilmektedir. Nedir bu sırlar veya böyle sırlar var mı? Bu makalemde para kazanmanın sırları konusunda bilgiler vereceğim.

İnternette para kazanmayla ilgili o kadar çok bilgi var ki, hemen hemen hepsine bir göz gezdirdiğinizde hepsinin tekerleme gibi aynı cümleleri tekrar ettiğini göreceksiniz. Websitesi kur kazan, makale yaz kazan, anket doldur kazan, youtube ile kazan, forumlara yazı yazarak kazan gibi bir sürü para kazanma yöntemleri sıralarlar. Şimdiye kadar hangilerinde detay gördünüz? Ayrıntılı olarak hiçbir yerde bulamadığınız ama hep karşınıza çıkan aynı cümleler. Çoğu internet sitelerindeki konuların yayımlanma tarihlerine dikkat ettiniz mi? 2013-2014 yazıyor, 3-4 sene boyunca siteye bir tane bile güncel konu girilmemiş. Yani en basitiyle o güzelim emek verilerek hazırlanan websiteleri kendi haline bırakılmışlardır. Okuduğumuz konuların, makalelerin güncelliği tartışmasız çok önemlidir.

Araştırma kelimeleri değişiyor

Gün geçtikçe internetten para kazanmak için yapılan araştırmalar, arama motorlarına yazılan kelime öbekleri şekil değiştirmiştir. “Kolay para kazanmak, internetten nasıl kolay para kazanırım?” Aslında kendimize sorduğumuz sorular bunlar değil mi? Bu soruları sorarak sırları öğrenmeye çalışıyoruz. Kolay para, kolay iş. Nedense toplumumuz bu konulara anlam veremediğim bir şekilde çok yoğunlaşıyor. Ama bunda da internette okunan konuların etkisi büyük rol oynuyor. “yarım saatte para kazan, bir gecede zengin ol, internet milyoneri olmaya hazır mısınız? Hızlı para kazanmanın yolları.” Ve daha bunun gibi birçok yazı insanları yanlış düşünmeye itiyor. İnsanlara verilen gerçek niteliği olmayan vaatler sonucunda büyük hayal kırıklığı yaşanıyor. Sonuç olarak, yanlış yolları deneyerek başarısız olan insanların internete bakış açısı değişiyor. “İnternetten para kazanılmaz.” Yine internet suçlu oluyor. Gerçek, belgelerle kanıtlanmış yöntemler bir kenara atılıyor, nerede kolay kelimesi geçen bir para kazanma yöntemi var, direk ona sarılıyoruz. Bu su götürmez bir gerçektir. Gerçek yöntemleri öğrenmek için binbir soru soran kişiler kolay kelimesini duyunca nasıl birdenbire değişiyorlar ben bunu bir türlü anlamıyorum. Hal bu olunca sözüm ona kolay para kazanma yollarını anlatan setler herkes tarafından piyasaya sürülüyor.

Emek verdiniz mi?

İnternetten para kazanmak her iş gibi emek ister, çalışma ister, yorulma ister. Bütün sırlar bunlar değil midir? Ay sonu gelip maaşınızı aldığınızda bütün yorgunluğunuz dinmiyor mu? Bir sevinç kaplamıyor mu? 1 ay boyunca gece-gündüz çalışarak, belki mesai yaparak yoruluyorsunuz. Ay sonu geldiğinde ise verdiğiniz emeklerin karşılığını alıyorsunuz. Bir de şöyle düşünün. Evinizde, oturduğunuz yerden elinizde kahve ile çalışmak, sonraki gün kalktığınızda acaba hesabımda kaç para birikmiş diye canlı canlı görmek kadar tatlı bir şey var mı? Yokuşu tırmandığınızda terlersiniz, o noktaya gelinceye kadar sabırlı olmalısınız. O kadar gerçek para kazanmanın yolları var ki, bunların bir tanesini bile yapsanız maaşınızın 2-3 katı bir para kazanabilirsiniz. Sır mı istiyorsunuz? O zaman önce bu işin nasıl yapıldığını öğrenmeniz yani eğitim almanız gerekiyor. Nasıl bir kişi doktor olmak için eğitim alıyorsa bu iş de bu şekildedir. Ama bir güzelliği vardır. Öyle senelerce eğitimden bahsetmiyoruz, kimi 2 haftada öğrenir, uygulamaya başlar, kimi 1 ay sonra. Bu süre tamamen sizin bu işe ne kadar önem ve emek verdiğinize göre değişir. Biraz da araştırma yaparak öğrenirseniz o zaman kazandınız demektir. Kazanmanın tek ve kesin yolu budur. Adım adım gidilen bu yolda bütün parçaların yerine oturması gerekir.

Bir sonraki makalemde İnternetten Kazanılan Para Kolay Para Mı? konusuna değineceğim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here