Hakkımızda

İnterneti kullanarak para kazanmaya hazır mısınız ?

Merhabalar;

Özellikle üstteki cümleyle giriş yapmak istedim. “İnternetten gerçekten para kazanılıyor mu?” sorusunu kafanızdan silmek için buradayım. İnternet artık her yerde; bilgisayarlarınızda, tabletlerinizde, televizyonlarınızda ve elimizden bir an olsun düşürmediğimiz akıllı telefonlarda. Binalar, otomobiller, oturduğumuz evler dahil aklınıza gelebilecek birçok şey internet ile kontrol ediliyor. Şüphesiz hayatımızın bir parçası konumunda.

Kendimi bildim bileli internet ve bilgisayarlara karşı hep ilgim olmuştur. Araştırma ve öğrenme metodunu kullanarak birçok şeyi öğrendim ve hala da öğrenmeye devam ediyorum. Öğrenmeye de devam edeceğiz. İnsanlardan “yaa sen bunları nereden öğrendin, nasıl biliyorsun bu kadar şeyi ?” tarzında soruları çok duydum. İlk olarak sabırlı olmalısınız. Bir şeyi elde etmek, başarmak ve kazanmak için güzel bir sabrınız olması gerekiyor. Sonra o işi başaracağınıza inanmalısınız. İnanın, sabırlı olun, araştırın, emek verin ve kazanın. Bunlar sizde varsa hayatta başaramayacağınız, yapamayacağınız şey kalmaz. Bu her işte geçerlidir. Sabah git-akşam gel diye tabir ettiğimiz işlerde de bu şekildedir. Kural aynıdır, değişmez. Kendinizden bir şey katmazsanız başarılı olamazsınız.

Hayatta mutlu olabilmeniz için 1 numaralı kural işinizi severek yapmanızdır.

Benim internetteki ilk kazancım 2007 Nisan ayında olmuştur. O günü dün gibi hatırlarım. 128 Euro’yu hesabımda gördüğüm anda dedim ki “Ben ne yaptım da bu kadar para kazandım ?” Evet, sadece bilgisayar ve interneti kullanarak para kazanmıştım. O zamanlarda 1 Euro = 1,85 TL idi yani 236 TL kazanmıştım. “Bu kadar para” kelimesini kullandım çünkü üniversite 2. sınıfta okuyordum ve bir öğrenci için 236 TL gayet iyi bir kazançtı. Kendi kendime dedim ki:

Neden Daha Fazla Olmasın? Daha çok çalıştım, daha fazla emek verdim, sabrettim. Ve sonraki ay hesabımda tam 356 Euro gördüm. Geçen ay kazandığımın neredeyse 3 katı bir para kazanmıştım. Bu beni daha da hırslandırdı ve her ay bu paralar katlanarak arttı. 2010 yılında mezun olduktan 1 sene sonra bile kazanmaya devam ediyordum hem de oturduğum yerden.

İnternetten çeşitli para kazanma yolları arayışına girdim. O kadar çok para kazanma yolları olduğunu görünce çok ama çok şaşırmıştım. İnternetten para kazanmış biri olarak araştırdığım bu para kazanma yolları da gayet mantıklı geldi bana. Belli bir süre okuduğum branş üzerine çeşitli özel şirketlerde çalıştım. Ama artık kendi işimin patronu olma zamanı gelmişti.

Siz de kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız buradaki anlatılan gerçek ve doğru bilgilerle çok kısa sürede başarabilirsiniz.

Hedefimiz gayet net: Para kazanmak.

Herkese bol şans ve bol kazançlar diliyorum.

Saygılarımla.

Serdar OKKAN