Anket Doldurarak Sözde Para Kazandıran Siteler

0
323
Görüntüleme
İnternetten Para Kazanma
Anket Doldurarak Sözde Para Kazandıran Siteler

Geçenlerde anket doldurarak internetten para kazanmak konusuna değinmiş, anket doldurmayla para kazanmanın mümkün olmadığını üstüne basa basa vurgulamıştım. Aldığım mailler bu anket doldurma işinin bir hayli önemli boyutlarda olduğunu gösterdi.

Anket doldurarak para kazanamazsınız dedikçe ısrarla sorulan sorular yüzünden, tekrar bir makale yazmaya karar verdim. Anket doldurarak internetten para kazanmak niyetindeyseniz bu işe girişmeden önce bu yazımı okuyun derim. Anket doldurma olayını bir merakla çok öncelerden tecrübe ettiğim için, sizin de bu hataya düşmenizi istemiyorum. Kayıt olmadığım, denemediğim anket sitesi kalmamıştır. Bu işin ne kadar saçma sapan olduğunu farketmem geç olmadı.

 

Günde 4$’dan 6 anket doldursanız ayda 720 $ kazanmanız içten bile değil! Nedense kazançlar hep Dolar üzerinden. Böyle saçma sapan şeylere inanmayın artık. Birçok sitede anket doldurarak internetten para kazanma konulu yazılar aldı başını gidiyor. Hala da bu anket sektöründen ayda binlerce TL’yi cebine koyacaklarını düşünenler var. Anket sitesi isimlerinin yer aldığı setler internetten para kazanma sektörünü karalamaya devam ediyor. Anket rehberi, anket listesi, anket siteleri gibi kolay yoldan zengin olma vaatleri veren ürünler tam anlamıyla bir hayal kırıklığı yaşatıyor. Siz bu setleri alarak ve set içindeki anket sitelerine kayıt olup anket doldurarak para kazanmayı beklerken; bu ürünleri satanları zengin ediyorsunuz haberiniz yok.

 

Üstelik bu anket sitelerine internetten kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece ufak bir araştırma o kadar. Büyük kazanç umutlarınız varsa anket doldurma konusunu bir daha düşünün. Sürekli dolandırılan insanların gözü tek bir şeyi görüyor: Kolay para kazanmak. Bunu fırsat bilen, kafası sadece sahtekârlığa çalışan kişiler de hemen bu tarz ürünler çıkartıp insanların duygularıyla oynamaktadır. Sizler bu yazıyı okurken kim bilir kaç bin kişi anket doldurarak para kazanma tuzağına düştü gelin siz düşünün. Neden anket doldurarak internetten para kazanamazsınız diyorum maddeler halinde anlatsam sanırım daha iyi olacak:

 

♦ Çoğu anket sitesi nakit para vermez. Puan karşılığında hediye çeki teklif ederler.

♦ Ödül kazanmak hiç de kolay değildir. Puanlar damla damla birikir.

♦ Harcayacağınız zamanın haddi hesabı yoktur. Başarılı olmak için zamanı verimli kullanın.

♦ Anketlerin çoğunu asla tamamlayamazsınız. İlk birkaç sorudan sonra “üzgünüm, bu anket size göre değil” yazısını görünce, sadece bir güzel söversiniz.

♦ Daha kötüsü de var. “Üzgünüm yanıt vermekte geç kaldınız” Ne demek geç kaldım yaa? Daha soruyu okuyamadım, ne geç kalmasından bahsediyorsun?

♦ Her gün mailinizi kontrol edersiniz anket gelmiş mi diye ama nerde?

♦ Bazı şirketler kayıtlı kullanıcıların gerçek olup olmadığını bilmek açısından telefon numarası aktifleştirmesi ister. Eğer telefon numaranızı profilinize girmezseniz size ne anket gelir ne de başka bir şey. Bütün bilgilerinizi doldurmazsanız mailinize anket falan gelmez.

♦ Anket geldi diyelim. İlk başlarda birkaç tane anket gönderirler sonra ayda bir tane anca. Siz de puanları tamamlayamadığınız için para da kazanamazsınız.

♦ Yabancı anket sitelerine gelecek olursak. Allah aşkına biraz mantıklı olun. Yurt dışında çıkarılacak bir ürün veya hizmet için adam Türkiye’ye neden anket düzenlesin?

 

“Puanları paraya çevireceğim anket siteleri arıyorum, önerebileceğin para kazandıran anket siteleri var mı?” tarzında lütfen mail atmayın. Bu ve buna benzer sorulara cevap vermiyorum. Dediğim gibi bu ve buna benzer siteler tamamıyla zaman kaybıdır ve yüksek miktarlarda paralar kazanamazsınız.

 

Sizlerden ricam lütfen anket konusunda internetten para kazanma hayaline kapılmayın. Bu yazımı artık noktalamak istiyorum. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, şimdilik hoşçakalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here